Top Baneris

Galutinai baigtos Vilainių tilto statybos 

2023 rugpjūčio 11 d.
20230320916A0025
E. Ovčarenko/BNS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Kėdainių Vilainių tilto per Nevėžį rekonstrukciją vykdžiusi bendrovė HISK patvirtino, kad pabaigė visus statybos darbus, elektrikams liko sumontuoti šviestuvus, pranešė portalas „Rinkos aikštė“. 

Šią savaitę baigta sudėti paskutines trinkeles, nušluotas pėsčiųjų takas, surinkti laikinieji kelio ženklai bei atitvarai, išvežti statybiniai vagonėliai. Tilto prieigose paskutinėmis statybų dienomis įrengtos poilsio aikštelės su suoliukais bei šiukšliadėžėmis.

Atvykimui iki statybų aikštelės nuo Kėdainių arenos buvo įrengtas laikinas laukų keliukas. Darbininkai šį keliuką panaikino, medžiagas išsivežė ir išlygino žemes.

Šiuo metu tiltu gali naudotis tiek automobilių vairuotojai, tiek dviratininkai ir pėstieji.

Už daugiau kaip 2 mln. eurų HISK visiškai pakeitė tilto perdangą, sustiprino bei praplatino esamas atramas, rekonstravo šlaitų tvirtinimo elementus. Rekonstruojant tiltą buvo praplatinti tilto šalitilčiai, kurie jau pritaikyti pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų eismui, žmonėms su negalia. 

BNS anksčiau rašė, kad Kėdainių tiltu eismas leidžiamas nuo birželio pabaigos, bet su apribojamais, kol rangovas iki galo baigs darbus.

BNS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video