Top Baneris

G. Žiemelio baldų įmonė „Fitsout“ plečiasi Dubajuje

2023 sausio 6 d.
Žiemelio baldų įmonė
Pasidalykite straipsniu

  • Per 3 m. „Fitsout“ tikisi sulaukti 100 milijonų eurų vertės užsakymų.
  • Įmonei vadovaus filipinietė Nicaela Nicasio.

Dubajuje gyvenančio Gedimino Žiemelio kontroliuojama baldų ir interjero sprendimų įmonė „Fitsout“ plečiasi už Europos ribų. Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, atidaryta antrinė bendrovė „Fitsout ME“. Bendrovei licencija veiklai suteikta lapkričio 25 d., o bendrovės biuras duris atveria šią savaitę. Bendrovei vadovaus ilgametę patirtį šiame sektoriuje turinti filipinietė Nicaela Nicasio, rašome pranešime spaudai.

Jungtiniuose Arabų Emyratuose „Fitsout ME“ teiks pilno spektro paslaugas „vieno langelio“ principu – nuo idėjos iki pilnai įrengtų patalpų perdavimo klientui, gamybos paslaugas užsakant iš Lietuvos „Fitsout“ ir kitų šalių bendrovių. Paslaugas sudarys koncepcijos pateikimas bei pilnas projekto įgyvendinimas, įskaitant reikiamų leidimų gavimą, apdailą, įvairių sistemų įdiegimą, interjero sprendimus bei išskirtinius, vienetinius baldus. Veikla aprėps tiek nedidelius gyvenamųjų patalpų ar biurų įrengimo projektus, tiek ir didžiausius vietinių bei tarptautinių prekės ženklų parduotuvių ir viešbučių įrengimo projektus.

Anot „Fitsout ME“ vadovės N. Nicasio, Jungtinių Arabų Emyratų ir kaimyninių šalių rinkos suteikia išskirtines galimybes ir potencialą įmonės plėtrai. Kategorijos, į kurias dėmesį telks „Fitsout ME“ – biurai, viešbučiai, restoranai ir kavinės, mažmeninės prekybos patalpos – JAE rinka rodo perspektyvų 12 % metinį augimą, o metinė jos apyvarta siekia 148 milijardus dirhamų (apie 40 milijardų eurų). Interjero dizaino industrijoje JAE pirmauja tarp kitų Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos („GCC“) narių – Bahreino, Kuveito, Omano, Kataro ir Saudo Arabijos – užimdama maždaug 40 % rinkos dalies.

Fitsout įsteigė bendrovę Jungtiniuose Arabų Emyratuose

„Dubajų pagrįstai galima vadinti inžineriniu stebuklu: dirbtinai suformuotos ir apželdintos salos, analogų pasaulyje neturinti, išskirtinė architektūra, debesis siekiantys dangoraižiai, ir visiška fantazijos laisvė dizaine. JAE komercinėje sostinėje kuria ir dirba žymiausi ir geriausi pasaulio architektai bei dizaineriai. Iš jų darbų įkvėpimo semiasi jaunoji architektų karta visame pasaulyje. Jų darbai itin novatoriški, apjungia ne tik dizaino, bet ir technologines, inžinerines naujoves ir diktuoja architektūros madas. GCC narių ambicija kurti ateities miestus, kartais net utopinius, kaip, pavyzdžiui, Saudo Arabijos Tabuko provincijoje ruošiamas statyti Neomo miestas, suteikia išskirtines sąlygas kurti naujus, modernius ir visą industriją keičiančius produktus. Ši ambicija puikiai atitinka ir „Fitsout“ siekį – savo klientams pasiūlyti drąsiausių idėjų įgyvendinimą“, – teigia N. Nicasio.

Kita vertus, Dubajus daug dėmesio skiria modernizavimo darbams. N. Nicasio pastebi, kad tai susiję su noru išlaikyti madų diktuotojo poziciją – tai, kas naujausia, geriausia ir dar nematyta. Ateinančius 2–5 metus JAE sostinė Abu Dabis telksis į biurų ir pramogų patalpų vystymuą, taip siūlydamas daugiau galimybių įgyvendinti interjero projektus. Nors konkurencija yra gan stipri interjero sprendimų segmente, N. Nicasio tiki, kad siūlydami europinio vardo sprendimus, „Fitsout Me“ į naują rinką įsilies greitai.

Iki 2026 m. „Fitsout“ tikisi sulaukti 100 milijonų eurų vertės integruotų sprendimų projektų užsakymų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video