Top Baneris

„Fima“ paskyrė naują generalinį direktorių

2023 sausio 12 d.
VytenisPinaitis FIMA

Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje veiklą vykdančios išmaniųjų infrastruktūros sprendimų bendrovės „Fima“ vairą perima Vytenis Pinaitis. Naujasis bendrovės generalinis direktorius, kuris bendrovėje yra dirbęs ir anksčiau, planuoja įgyvendinti nuoseklią įmonės plėtrą bei stiprinti pozicijas Centrinės Europos regione. 

Teisininko išsilavinimą turintis V. Pinaitis jau anksčiau beveik penkerius metus yra dirbęs bendrovėje „Fima“ – 2016–2019 m. laikotarpiu jis vadovavo įmonės teisės departamentui, o 2020 m. laikinai ėjo ir bendrovės generalinio direktoriaus pareigas. Pasitraukęs iš „Fimos“ V. Pinaitis dirbo finansų ir aviacijos sektoriuose. V. Pinaitis taip pat yra Amerikos verslo rūmų Lietuvoje valdybos narys, yra baigęs valdybos narių studijas „Baltic Institute of Corporate Governance“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Sveikiname Vytenį prisijungus prie „Fima“. Tikime, kad jo vertinga ankstesnė darbinė patirtis, lyderystė ir orientacija į žmones yra tai, kas padės užtikrinti „Fima“ darbuotojų gerovę ir tvarų bendrovės augimą.

„Fima“ turi itin talentingą ir profesionalią komandą, platų paslaugų spektrą, kas, kartu su tvirtu akcininkų kapitalo užnugariu, atveria galimybes stiprinti bendrovės lyderystę Baltijos šalyse ir Centrinėje Europoje tiek organiškai, tiek ir per kitų, inžinerinio profilio įmonių įsigijimus“, – sako Terry Harris, 100 proc. „Fima“ įmonės akcijų netiesiogiai valdančios „Barings“ tarptautinių investicijų portfelio vadovas.

„Sprendimą grįžti į „Fimą“ priėmiau su dideliu entuziazmu – žinau, kad čia dirba pati geriausia komanda, o kompanijos akcininkai – pažangūs, ambicingi, turi stiprų vertybinį pagrindą ir yra suinteresuoti bendrovės augimu. Esu dėkingas jiems už parodytą pasitikėjimą ir nekantrauju su komanda imtis darbų siekiant kurti dar didesnę vertę bendrovės klientams bei vykdyti plėtrą regione“, – sakė V. Pinaitis.

Nuo gruodžio pradžios laikinai „Fima“ vadovavęs Marius Puškorius tęs karjerą įmonėje bei nuo šiol eis bendrovės direktoriaus pavaduotojo pareigas.

Išmanių infrastruktūros sprendimų įmonė per UAB „Fima“ veiklą vykdo Lietuvoje, taip pat turi dukterinę kompaniją Latvijoje SIA „Fima“ bei geležinkelio infrastruktūros įmonę Lenkijoje „Krakowskie Zaklady Automatyki“ („KZA Krakow“). Grupės įmonėse dirba apie 450 darbuotojų, iš jų per 150 – Lietuvoje. 100 proc. „Fima“ akcijų netiesiogiai priklauso pasaulinės turto valdymo bendrovės „Barings“ investiciniam fondui. „Barings“ visame pasaulyje valdo daugiau kaip 330 mlrd. dolerių vertės turtą ir yra dukterinė JAV draudimo bendrovės „MassMutual” įmonė.

Komentarai