Top Baneris

Festivalis „Vilnius Street Art“ skelbia konkursą

2014 birželio 6 d.
Pasidalykite straipsniu

Rugsėjo 1–13 dienomis vyks antrasis tarptautinis gatvės meno festivalis „Vilnius Street Art“, kurio metu festivalio organizatoriai pristatys ne tik atrinktus Lietuvos ir užsienio menininkus, bet ir bendradarbiaudami su Vilniaus universitetu festivalis kviečia menininkus siūlyti savo idėjas VU Sveikatos ir sporto centro pastato išpiešimui (Saulėtekio al. 2, Vilnius).

„Siekiame, jog Vilnius taptų mūsų pačių atsakingai konstruojamu miestu. Pasitelkę kontekstualų gatvės meną norime „prakalbinti“ Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centro pastatą naujam gyvenimui. Gatvės meno kontekstualumą suprantame pirmiausia kaip kūrybišką dialogą su pastato architektūra – jo formomis, tūriais, stilistika ir architektūrine raiška. Taip pat su pastato paskirtimi – čia įsikūręs studentiškos dvasios Sveikatos ir sporto centras propaguoja aktyvų gyvenimo būdą“, – teigia festivalio organizatorė Ūla Ambrasaitė.

Tai vienas iš nedaugelio konkursų Lietuvoje, kuriame menininkai kviečiami teikti savo eskizus nekomerciniam, dideliam pastatui, todėl organizatoriai tikisi sulaukti daug dalyvių.

Bus atrinkti 3–7 eskizai, dėl kurių įgyvendinimo galimybės bendrai sutars festivalio kuratoriai bei Vilniaus universiteto atstovai. Iš šių 3–7 eskizų išsirinkti vieną bus patikėta miestiečiams atviru balsavimu internete, konkursą laimėjusį eskizą bus siekiama realizuoti.

Kūrinių eskizų organizatoriai laukia iki birželio 30 d.

Daugiau informacijos www.streetart.lt/2014

Parengta pagal www.archfondas.lt


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video