Top Baneris

„Expo Vakarai“ kviečia į didžiausią metų verslo renginį Vakarų Lietuvoje

2015 balandžio 13 d.
Pasidalykite straipsniu

Trys parodos kartu, solidi konferencija apie atsakingą verslą bei įvairūs seminarai. Visa tai – naujausiame bendrovės „Expo Vakarai“ balandžio 16–19 dienomis organizuojamame renginyje. „Švyturio“ arenoje vyks paroda „Individuali statyba“, mugė „Mano sodas“ bei namų interjero ir dizaino paroda „Inter Deco“. Susidomėjusieji laukiami ir konferencijoje „Atsakingo verslo link“.

Didžiausia paroda regione

Paroda „Individuali statyba“ yra didžiausia Vakarų Lietuvos regione, skirta lankytojams bei svečiams pristatyti naujausias statybų verslo bei būsto įrengimo aktualijas. Pasak parodą organizuojančios bedrovės „Expo Vakarai“ direktoriaus Sauliaus Savickio, įmonės jau seniai įvertino šio renginio naudą. „Verslas puikiai supranta, kad tai puiki proga vienoje vietoje parodyti ir supažindinti su statybų naujienomis ir aktualijomis. Šis renginys tarsi barometras, parodantis statybų sektoriaus būklę ir naujas interesų kryptis“, – sako S. Savickis.

Parodoje „Individuali statyba“ bus ne tik pristatomos prekės, paslaugos ir technologijos, bet ir vyks įvairūs seminarai. Naujovė – seminaras apie namų iš kedro medienos projektavimą ir statybas. Pasak seminarą organizuojančios įmonės atstovų, tai veiksminga architektūros išpildymo priemonė išrankiems klientams. Kedras – stabiliausia spygliuočių rūšis. Dėl ypatingos struktūros mediena nesikraipo, nesiriečia, nenusėda ir nesusitraukia. Kedro mediena yra pripažinta viena tinkamiausių medžiagų lauko struktūrų statybai.

Pasak parodos „Individuali statyba“ vadovės Vaidos Petruokienės, Klaipėdos universiteto mokslininkai parodoje pristatys pneumobilį – suspaustu oru varomą transporto priemonę, tiesiaeigio judesio elektros generatorių, autonominį laivelį skirtą gyliams matuoti, sumo imtynių robotus, laiptų vežimėlį, skirtą kroviniams laiptais užvežti, PID reguliatoriaus stendą, 3D spausdintuvą, šilumos generatorių, kuris mechaninę energiją verčia į šiluminę, elektromagnetinio ir elektrostatinio lauko matuoklius (SPECTRAN), pavarų stendus (su dažnio keitikliais).

„Tai tik vienas iš parodos dalyvių. O jų bus net keli šimtai, todėl lankytojai tikrai turės ką pamatyti ir sužinos daug naujo“, –žadėjo V. Petruokienė.

„Inter Deco“

Tuo pat metu „Švyturio“ arenoje vyks ir išskirtinė bei nuolat atsinaujinanti namų ir interjero dizaino paroda „Inter Deco“. Šio renginio tikslas – suburti vienoje vietoje visus neabejingus novatoriškoms interjero ir dizaino idėjoms žmones, kurie galėtų ir savo patirtimi pasidalinti, ir patys naujų idėjų pasisemti.

Pasak parodos koordinatorės Vitalijos Mockevičiūtės, praėjusių metų patirtis rodo, jog šios parodos pagrindinis lankytojų segmentas – interjero specialistai ir asmenys kuriantys savo gyvenamąją erdvę. „Renginio metu bus skatinama suprasti interjero vaidmenį namuose kaip pokyčius, kurie tarnauja teigiamai savijautai namų terpėje“, – pristatė V. Mockevičiūtė.

Šioje parodoje dalyvaus baldus projektuojančios ir juos gaminančios įmonės, dekoravimo medžiagų, kilimų gamintojai ir pardavėjai, savo produktus pristatys apšvietimo sistemų ir durų montuotojai, užuolaidų dizaineriai ir kitų įmonių atstovai.

IKRA galerijos projektas – MADINGI NAMAI

IKRA galerija pristatys rekordinį meno projektą – daugiausiai meno parodų atidarymų per vieną dieną! Vyks meno kūrinių aukcionas.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video