Top Baneris

ESO paprastina sutarčių sudarymą su verslu

2017 birželio 8 d.
ESO nuotr.
ESO nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) supaprastino sutarčių pasirašymą su verslo klientais. Pasirašydama sutartis su įmonėmis, kurios veiklai nuomojasi patalpas, ESO nebeprašo trišalio susitarimo su patalpų savininkais. Tokiu būdu verslui greičiau ir patogiau suteikiamos veiklai būtinos paslaugos.

Anksčiau patalpas išsinuomojusi įmonė sutartį su ESO dėl elektros pirkimo-pardavimo arba persiuntimo paslaugų galėjo pasirašyti tik gavusi patalpų savininko raštišką sutikimą. Pernai ESO su įmonėmis, kurios nuomojasi patalpas, pasirašė beveik 4 tūkst. sutarčių su trišaliais susitarimais. Dabar šio dokumento iš verslo nebeprašoma.

Anot ESO Paslaugų tarnybos direktoriaus Igno Pranskevičiaus, tai ypač aktualu didelėms įmonėms, kurios, pavyzdžiui, savo veiklai iš skirtingų savininkų nuomojasi nuo kelių iki keliasdešimt pastatų.

„Verslui ypač svarbu greitai ir patogiai gauti paslaugas, todėl nuolat peržiūrime vidaus procesus ir siekiame prisidėti prie verslo aplinkos gerinimo. Apjungdami savo procesus ir juos skaitmenizuodami mažiname administracinę naštą ir taupome klientų laiką“, – sakė ESO Paslaugų tarnybos direktorius I. Pranskevičius.

Pasak jo, taip pat nuo šiol įmonės, norinčios užsisakyti ESO paslaugas, tai gali padaryti ir vieno skambučio metu trumpuoju ESO klientų aptarnavimo numeriu 1802. Iki šiol įmonės prašymus sudaryti sutartį galėjo pateikti per savitarnos portalą www.manogile.lt arba „Gilės“ klientų aptarnavimo centruose.

ESO specialistų parengtą sutartį verslo klientai per www.manogile.lt paprastai gauna per 2 darbo dienas ir gali pasirašyti elektroniniu būdu. Taip taupomas laikas, nes nereikia vykti į klientų aptarnavimo centrą.

ESO verslui siūlo rinktis tokį elektros persiuntimo tarifų planą, koks geriausiai atitinka jo poreikius. Koks elektros tarifų planas yra palankiausias, galima pasitikrinti ESO palankiausio tarifo plano skaičiuoklėje: www.eso.lt/skaiciuokleverslui.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video