Top Baneris

Energiškai efektyvi statyba: investuodamas sutaupyk!

2017 kovo 13 d.
Naujasis portalo SA.lt elektroninis leidinys –<br>„SA energiškai efektyvus pastatas“.
Naujasis portalo SA.lt elektroninis leidinys –
„SA energiškai efektyvus pastatas“.
Pasidalykite straipsniu

Prieš nukirpdamas – septyniskart pamatuok. Į apdairumą apeliuojantis posakis, neretai prisimenamas svarbaus sprendimo akistatoje, itin aktualus ir mūsų leidiniui, skirtam energiškai naudingų individualių namų statybos temai. Juk energiją taupančio pastato statyba – tarsi šachmatų partijos strategija: kiekvienas ėjimas turi būti atsakingai apgalvotas ir pasvertas, nes klaidingas žingsnis gali baigtis apmaudžia, brangiai kainuojančia nesėkme.

Mūsų kalbinti specialistai vieningi: lengviausias būdas spręsti su energiniu efektyvumu susijusias problemas – kuo mažiau jų susikurti projektuojant. Ir tai yra tik pirmas labai svarbus projekto įgyvendinimo etapas.

Kokią įtaką pastato energiniam naudingumui turi jo architektūrinė išraiška ir tūris? Kaip užtikrinti statinio atitvarų sandarumą? Kokie yra „šilto lango“ principai? Kokią reikšmę energiniams parametrams turi statybos medžiagų pasirinkimas? Kada verta dubliuoti šildymo sistemas? Kodėl gyvenimo kokybė bei ekonomija energiškai efektyviame pastate neatsiejama nuo šilumogrąžą užtikrinančios rekuperacinės vėdinimo sistemos?

Paskaitykite – juk anksčiau ar vėliau energiją taupančiuose namuose gyvensime visi. Norėtųsi, kad tai būtų anksčiau.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video