Top Baneris

„EJOT“ aukščiausios kokybės PVC profiliai – jau greitai

2019 balandžio 29 d.
PVC profiliai,
Pasidalykite straipsniu

Įmonių grupė „EJOT“, gaminanti ir tiekianti tvirtinimo bei montavimo įrangą, jau netrukus startuos su savo naujoje gamykloje sostinės Titnago gatvėje pagamintu naujuoju produktu, iki šiol neturėjusiu analogų Lietuvoje. Tai aplinkai nekenksmingi PVC profiliai, kurie savo kokybe – nepralenkiami.

Pradės veikti nauja gamykla

Bendrovės „EJOT“ gaminami aukščiausios kokybės tvirtinimo elementai plačiai pritaikomi ne tik automobilių ir tiekimo pramonėje, telekomunikacijų, buitinės elektronikos, elektrotechnikos srityse, bet ir statybų sektoriuje.

Galiausiai „EJOT“ tvirtinimo detalės naudojamos visur, kur tik reikia aukštos jų kokybės. Šiai bendrovei kokybė reiškia gerokai daugiau nei mados vaikymąsi ar įsipareigojimų vykdymą. Tai yra pagrindinis kompanijos „EJOT“ veiklos principas – su jos vardu siejami tik kokybiški produktai.

Jau gegužę šios įmonių grupės produkcijos asortimentą papildys dar vienas naujas produktas – pagal pažangią technologiją pagaminti PVC profiliai, kurie nuo savo pirmtakų skirsis daugeliu ypatybių. Maža to, jie bus gaminami vienoje moderniausių tokio lygio gamyklų Europoje.

„Pastate, kuriame įsikūręs mūsų biuras, išsinuomojome papildomas patalpas, kur ir buvo įrengta gamykla naujųjų PVC profilių gamybai Vakarų Europoje pagamintomis staklėmis“, – pasakojo „EJOT“ dukterinės įmonės „EJOT Baltic“ direktorius Paulius Žintikas.

Anot bendrovės vadovo, prieš įsigyjant gamybines stakles, į pigiausius variantus nebuvo net žvalgomasi. Kinijoje ar kitose Azijos šalyse pagamintų staklių atsisakyta, abejojant jų kokybe, ir pasirinktos išties pažangios ir modernios vokiečių ir austrų gamybos staklės.

Nepralenkiamos savo našumu gamybinės staklės jau atgabentos į Vilnių, vyksta jų derinimo darbai.

pvc profiliai ejot 2

Naujieji PVC profiliai

„EJOT“ siūlo platų pažangių tvirtinimo elementų asortimentą, pavyzdžiui, savisriegius metalui ir plastikui, inžinerijos būdu pagamintoms plastikinėms ir metalinėms detalėms bei gausybę sąvaržų stogų dangoms ir apkaloms rūšių. Tai sprendiniai, kurie klientams leidžia išspręsti visas sujungimo ir tvirtinimo problemas.

Tačiau kuo ypatingi bus naujieji PVC profiliai, pradedami Lietuvoje gaminti jau kitą mėnesį?

„Pirmiausia mūsų naujieji PVC profiliai išskirtiniai tuo, kad jiems pagaminti bus naudojama pati moderniausia technologija ir žaliavos, kurios galės būti vėl grąžinamos į gamybos procesą ir perdirbamos“, – pabrėžė bendrovės „EJOT Baltic“ vadovas P. Žintikas.

Kitaip tariant, jei detalė bus pagaminta brokuota ar neatitinkanti būtinų standartų, panaudotos žaliavos nenueis perniek – jos grįš atgal į gamybą.

P. Žintiko teigimu, jo vadovaujama bendrovė netrukus pradės gamybą produktų, kurie bus nekenksmingi tiek aplinkai ir gamtai, tiek naudingi pačiam vartotojui. Pagrindinės ekologiškų naujųjų PVC profilių ypatybės – aukščiausia, europinius standartus atitinkanti kokybė už vartotojui priimtiną kainą.

Žodžiu, kompanijos „EJOT“, kuri visada buvo orientuota į kokybę ir į kokybiško sprendimo kainą, naujasis produktas bus palankus ir pinigine išraiška.

pvc profiliai ejot 3

Sėkmę lemia klientai

Ligšiolinę kompanijos „EJOT“ sėkmę lėmė dėmesys klientams ir produktų kokybė. Šių dviejų esminių dalykų bus preciziškai laikomasi ir ateityje.

Kartu su naujaisiais PVC profiliais klientams numatoma siūlyti specialius sprendimus, kurie galės būti įgyvendinti per gerokai trumpesnį laiką, nei būdavo iki šiol.

Net tų pačių naujų produktų kūrimas ar pakuotė priklausys nuo klientų pageidavimų. Ką tai reiškia? Sakykime, bus statomas didelis objektas – gyvenamųjų namų kompleksas. Tam, kad statybų darbai pareikalautų mažiau darbo sąnaudų ir vyktų efektyviai, „EJOT Baltic“ naujoje gamykloje bus galima supjaustyti PVC profilius pagal tam tikrus kliento užsakytus matmenis. Taip bus taupomas ir laikas, nes statybininkams nereikės profilių specialiai matuoti ir pjaustyti objekte.

„Toks sprendimas taip pat yra svarbus naujųjų PVC profilių ypatumas, kai į statybvietę jau atvežami montuoti paruošti profiliai, kurių ilgis reikalingas ir tinkamas tik konkrečiame statybų objekte“, – paaiškino P. Žintikas.

Planuose – žalioji energetika

Bendrovė „EJOT“ jau šiandien žvelgia į ateitį. Vienas artimiausių planų – gamyboje pasitelkti žaliąją energetiką. Tam prie naujosios gamyklos numatoma statyti saulės elektros jėgainę.

Žalioji gamyba leis gaminti ne tik pigius produktus, bet ir pačios sudėtingiausios ir pažangiausios konstrukcijos profilius, kurie bus eksportuojami į kitas Europos Sąjungos šalis – Prancūziją, Vokietiją, Italiją, Austriją.

„Iki šiol iš minėtų valstybių PVC profilius importuodavome, o dabar aukštos kokybės europinius reikalavimus atitinkančius produktus gaminsime patys bei juos dar ir eksportuosime“, – sakė pašnekovas.

Ateityje profilių gamybai „EJOT“ planuoja naudoti biologinę žaliavą.

Bendrovė „EJOT Baltic“
Titnago g. 19, Vilnius
El. p. info@ejot.lt
Tel. +370 (5) 2311437; 2311438

ejot logo

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video