Top Baneris

Eismo trikdžiai Kauno Savanorių prospekte – dėl šiluminės trasos darbų

2016 rugpjūčio 2 d.
Kauno savivaldybės nuotr.
Kauno savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Kauno Savanorių prospekte pradėta keisti prieš pusšimtį metų paklotą šilumos tiekimo vamzdyną. Darbų metu apribotas automobilių ir pėsčiųjų eismas. Rekonstruojamoje prospekto dalyje bus pašalinta 80 medžių, vietoj kurių vėliau bus pasodinti nauji.

Šiuo metu uždaryta viena iš keturių eismo juostų bei atitvertas šaligatvis atkarpoje nuo sankryžos su K. Petrausko gatve iki sankryžos su J. Žemgulio gatve. Automobilių ir pėsčiųjų eismas apribotas dešiniąja (važiuojant nuo miesto centro) prospekto puse, uždarant vieną eismo juostą bei apribojant galimybę praeiti šaligatviu. Visi apribojimai pažymėti ženklais, o visa rekonstrukcijos darbų teritorija aptverta.

Rekonstruojamoje prospekto dalyje teks pašalinti ant šiluminės trasos augančios liepas. Vėliau vietoj jų bus pasodinti nauji medžiai.

Pasak Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjo Aloyzo Pakalniškio, šįmet planuota ir kapitaliai atnaujinti Savanorių prospekto dangą, bet dėl „Kauno energijos“ atliekamų darbų šie darbai nusikels į kitus metus.

Rekonstrukcijos metu bus atnaujinti 383 metrai 400 mm skersmens šilumos tiekimo magistralės, kurios dabartinis vamzdynas jau yra 47 metų amžiaus ir jį būtina pakeisti. Rekonstruojant šią magistralės atkarpą, bus įrengti šiuolaikiški poliuretano izoliacija padengti vamzdynai. Planuojama, kad visi darbai bus baigti ir eismas atnaujintas iki lapkričio 1 dienos.

Kauno savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video