Top Baneris

„Eika“ Vilniaus Naujininkų rajone plėtos kvartalą „Nauji peizažai“

2023 lapkričio 23 d.
Naujas projektas Nauji peizazai scaled
„A01 architektai“ vizualizacija
Pasidalykite straipsniu

Šią savaitę Vilniaus miesto savivaldybė išdavė statybos leidimą naujam UAB „Eika“ valdomam gyvenamojo nekilnojamojo turto (NT) projektui „Nauji peizažai“ Naujininkuose. 0,55 a ploto teritorijoje pradėti statyti 3 namai su 103 įvairaus išplanavimo butais. Investicijos į naująjį projektą, adresu Kaminkelio g. 23, sieks daugiau nei 16,5 milijonų eurų, rašoma įmonės pranešime žiniasklaidai.

A++ energinės klasės projekte klientai galės rinktis 1–4 kambarių, 24–115 kv. m ploto būstus. Pirmuose ir paskutiniuose namų aukštuose bus įrengtos erdvios privačios terasos, o kituose aukštuose – balkonai. Šalia Kaminkelio g. esančio korpuso 1-ame aukšte numatytos 3 komercinės patalpos. Statybų pabaiga planuojama 2025 m. II ketvirtį. Projekto viziją įgyvendina architektų studija „A01 architektai“.

Pasak „Eika“ plėtros direktoriaus Tomo Žiaugros, projektas „Nauji peizažai“ kviečia iš naujo atrasti Naujininkus ir šio rajono privalumus. „Naujininkuose vis daugiau apleistų, industrinių ar pramoninių teritorijų yra konvertuojamos į naujas, modernias gyvenamąsias ar rekreacines zonas. Tai rajonui padeda nusikratyti senomis etiketėmis ir palaipsniui tapti viena perspektyviausių vietų gyventi visai šalia sostinės kultūrinio gyvenimo, miesto centro, tačiau nepametant artimo santykio su gamta, kurios čia apstu.

Mūsų projektas įsikurs vienoje išskirtiniausių ir ramiausių šio rajono gatvių – Kaminkelio g., kurioje dominuoja individualūs namai, kalvos ir didžiuliai žali plotai poilsiui ir pramogoms. Tai vieta, iš kurios būsimi gyventojai galės pasiekti aktualias, kasdien lankomas vietas – mokslo, gydymo paskirties objektus, prekybos centrus, vos per kelias minutes, tačiau grįžus namo juos pasitiks ramybė, privatumas ir iš terasų ar balkonų atsiveriantys nauji gamtos peizažai“, – mintimis dalijasi T. Žiaugra.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video