Top Baneris

„Eika“ užbaigė daugiabučių namų projektą „Domino namai“

2017 balandžio 28 d.
„Eikos“ nuotr.
„Eikos“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Daugiabučių namų projektas Jeruzalėje „Domino namai“ pradėtas vystyti 2015 m. balandžio mėnesį, o lygiai po dvejų metų valstybinė komisija pripažino jį tinkamu naudoti.

Bendros investicijos į projektą „Domino namai“ siekė 6,3 mln. eurų. Trijų korpusų pastatas (trijų ir šešių aukštų) iškilo ramioje individualių namų kaimynystėje Jeruzalėje, Mokyklos gatvėje. Gyventojai galėjo rinktis 1–4 kambarių butus su erdviais balkonais ar terasomis. Iš viso daugiabutyje suprojektuota 113 butų, iš kurių šiuo metu nenupirkti liko vos 9 butai.

„Projekte didžiąją visų butų dalį sudarė kompaktiški 1–2 kambarių butai. Projektavome universalius butus, kadangi kaimynystė idealiai tinka šeimoms, aktyvaus poilsio mėgėjams ir studentams. Visi patogiam gyvenimui reikalingiausi objektai: prekybos centrai, mokykla, darželis ir šalia įsikūrusios aukštojo mokslo įstaigos pasiekiamos vos per keletą minučių. Gyventojų patogumui cokoliniame namo aukšte taip pat įrengti sandėliukai ir automobilių stovėjimo aikštelė, iš kurios į namus gyventojai gali patekti liftu ar laiptais“, – privalumus vardija „Eikos“ plėtros direktorius Martynas Žibūda.

Vienas didžiausių projekto „Domino namai“ privalumų – itin ekonomiškas ir efektyvus šildymas. Šiuose B energinės klasės namuose vidutinė šildymo kaina neviršija 0,29 euro centų kvadratiniam metrui. Komplekse įrengta autonominė dujinė katilinė, kuri gyventojams suteikia nepriklausomybę nuo šilumos tiekėjų, jie patys pagal savo poreikius gali pradėti ir baigti šildymo sezoną. Įrengta nuotolinė šilumos ir karšto vandens suvartojimo apskaita ne tik patogi, bet ir taupanti laiką.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video