Top Baneris

„Eika“ sudarė sandorį su „MESTILLA“ dėl 35 mln. eurų vertės gamyklos projektavimo ir statybos darbų valdymo

2023 birželio 27 d.
Mestilla Gamykla 091408
„MESTILLA“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto (NT) projektų plėtojimo ir valdymo įmonė „Eika“ baigė sandorį su rapsų aliejaus, baltyminių pašarų priedų ir biodyzelino gamintoja „MESTILLA“, kurios kontrolinį akcijų paketą valdo „Linas Agro Group“ akcininkai. Įmonės sutarė dėl aliejinių augalų perdirbimo ir biodyzelino gamyklos projektavimo bei statybos darbų valdymo. Numatoma investicijų suma – 35 mln. Eur, rašoma pranešime spaudai.

Viena moderniausių Europoje gamyklų įsikurs Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ), greta nuo 2007 metų veikiančios gamyklos. Naujos gamyklos pastatų plotas užims apie 3500 m2, sandėlių apie 500 m2 ploto, o talpų žaliavoms ir produkcijai – apie 40 000 m3 tūrio įvairių talpų. „Eika“ rūpinsis projektavimo bei statybos procesų organizavimu ir valdymu, taip pat vykdys statybos techninę priežiūrą.

„MESTILLA“ gamykla pasižymės pažangiausiais aliejaus išgavimo, perdirbimo ir biodyzelino gamybos įrenginiais, užtikrinančiais visiškai automatizuotą gamybos procesą. Technologiniai procesai nepaliks atliekų, bus naudojamos modernios, gamtos išteklius taupančios, efektyvų energijos panaudojimą ir mažiausią įmanomą poveikį aplinkai užtikrinančios, kvapus neutralizuojančios technologijos. 

Šiuo metu intensyviai vyksta „MESTILLA“ aliejinių augalų perdirbimo ir biodyzelino gamyklos projektavimo darbai. Statybas planuojama pradėti 2024 metais.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video