Top Baneris

„Eika“ pristatė naująjį savo biurą

2017 rugpjūčio 24 d.
„Eikos“ nuotr.
„Eikos“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Statybų bendrovė „Eika“, rinkai siūlanti modernius biurų ar gyvenamuosius pastatus, nusprendė ir pati persikelti į naujus namus. Niekur toli kraustytis neprireikė – tik į gretimą „Eikos“ biurų pastato korpusą.

Naujojo „Eikos“ biuro interjero idėją pasiūlė „MAD Architects“ (Rusija), ją įgyvendino „Eikos“ architektė Marija Lukoševičiūtė. Darbuotojai taip pat dalyvavo projektuojant interjerą – išsakė savo pageidavimus, kokiose darbo vietose norėtų dirbti. Beje, ir bendrovės architektė, ir darbuotojai, atlikę interjero įrengimo darbus, įrodė savo profesionalumą – interjero projektas parengtas ir įgyvendintas per du mėnesius.

Naujajame biure netrūksta naminių akcentų, jaukią ir šiuolaikišką aplinką interjere kuria medis, paliktos atviros betoninės lubos ir kolonos atspindi šiuolaikinę „urban“ interjero kryptį.

Biure vyrauja atviros erdvės, įrengtos 5 skirtingų dydžių pasitarimų sakės ir trys individualiam darbui skirti kambariai bei keli kabinetai. Rekreacinę funkciją biure atlieka maždaug 30 kv. m ploto virtuvėlė, tinkama ir darbuotojų pasisėdėjimui, ir neformaliam susitikimui.

Vienų giriama, kitų kritikuojama atviro plano biurų koncepcija šiame biure, panašu, pasiteisino. Juolab kad pasirūpinta garso izoliacija: ją tarp darbo vietų ir atskirose zonose gerina akustinės pertvaros, garsą slopinanti grindų danga ir kitos priemonės.

Darbo vietos apšviestos mažai energijos naudojančiais LED šviestuvais. „Eikos“ biuro darbuotojai dirba prie Skandinavijos šalyse ypač populiarių reguliuojamų stalų.

Beje, darbuotojams sunkiau priprasti nebent prie vieno dalyko – vietoje spintos ar dviejų jie teturi kelis stalčius – laikomasi praktikos kuo daugiau dokumentų saugoti ir naudoti virtualioje erdvėje.

SA.lt ir „Eikos“ inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video