Top Baneris

Efektyvi vėdinimo sistema – patogiam ir kokybiškam gyvenimui

2018 balandžio 25 d.
„VBW Engineering“
Pasidalykite straipsniu

Oro vėdinimo ir kondicionavimo sistema nepamainoma tampa vos kartą išbandyta – tai viena technologijų, kuriančių didesnį gyvenimo komfortą.

„VBW Engineering“ – Lenkijoje įsikūrusi kompanija, gaminanti oro vėdinimo ir kondicionavimo įrangą. Šis gamintojas orientuojasi į naujausių technologijų, patikimų gaminių ir ekonomiškų sprendimų plėtrą. „VBW Engineering“ įrenginiai skirti biurams, viešbučiams, ligoninėms, mokykloms, sporto ir poilsio įstaigoms, bankams, gamyklų dirbtuvėms, jėgainėms, prekybos centrams, kino teatrams, viešiems ir privatiems vidaus baseinams. Kompanijos gaminami prietaisai užtikrina optimalų vidaus patalpų mikroklimatą bet kurioje vietoje.

Kokius sprendimus bendrovė siūlo vidaus baseinams ir didelio sterilumo reikalaujančioms patalpoms?

Oro vėdinimo įrenginiai baseinų erdvėms

Vėdinimo įrenginys baseino erdvėje, nepriklausomai nuo oro sąlygų už lango, užtikrina reikiamą oro temperatūrą. Tą galima pasiekti tik dėl laipsniškos ir optimalios šilumos regeneracijos. Efektyvi vėdinimo sistema taip pat padeda sutaupyti šilumos energijos.

Kompanijos „VBW Engineering“ techniniai sprendimai leidžia efektyviau vartoti energiją, nepriklausomai nuo įrenginių veikimo intensyvumo. Nepaisant energijos taupymo, kompanijos gaminamos oro rekuperacinės sistemos padeda palaikyti reikiamus oro parametrus, sukurti pageidaujamą mikroklimatą, užtikrinti komfortą baseinu besinaudojantiems žmonėms ir apsaugoti statybines konstrukcijas nuo drėgmės sukeliamos žalos.

„VBW Engineering“ gaminami vėdinimo įrenginiai „Okeanos“ yra skirti orui tiekti ir ištraukti visų tipų (privačių, viešbučių, viešosios paskirties) vidaus baseinų patalpose. Baseinų erdvėse sumontuoti vėdinimo įrenginiai yra išskirtiniai specifiniu oro apdorojimu ir savo medžiagų bei komponentų atsparumu korozijai ir chloro junginiams. Atitinkama komponentų konfigūracija ir integruota automatizavimo sistema užtikrina optimalų oro valymą baseinų salėse.

Oro vėdinimo įrenginiai su higieniniu paketu

Higieninio išpildymo oro vėdinimo įrenginiai yra skirti švarai ir sterilumui palaikyti ligoninėse, operacinėse, farmacinių produktų gamyklose, įvairios paskirties laboratorijose ir kitose patalpose, kuriose reikalaujama išskirtinai švaraus oro. Kokios higieninio išpildymo vėdinimo įrenginių inžinerinės ir konstrukcinės ypatybės juos skiria nuo įprastinių?

• Nuožulnios grindys yra pagamintos iš nerūdijančiojo plieno.

• Šilumokaičio gaubtas (šildytuvai, aušintuvai, kondensatoriai, garintuvai, šilumos vamzdžiai, kryžminiai šilumokaičiai) pagamintas iš nerūdijančiojo plieno arba aliuminio lakštų, aliuminio lamelių, varinių kolektorių arba bet kurios kitos medžiagos su identiškomis savybėmis.

• IP54 apsaugos klasę turintys varikliai.

• Dažyti arba epoksiduoti ventiliatoriai su drenažo vamzdžiu arba revizinėmis durelėmis, kad būtų galimybė juos nesunkiai išvalyti.

• Visos tvirtinimo detalės pagamintos iš nerūdijančiojo plieno.

• Ventiliatorių, filtrų ir drėkintuvo kamerose įrengtas vietinis apšvietimas. Pakankamas tarpas tarp šilumokaičių suteikia galimybę lengvai priežiūrai ir valymui. Suapvalinti konstrukcijų kampai ir įdubos apsaugo nuo nešvarumų kaupimosi.

• Nuimami dangčiai ir revizinės durelės suteikia prieigą prie visų vidinių įrenginio erdvių.

Vėdinimo įrenginių, skirtų ligoninių patalpoms, reikalavimai

• Dviejų pakopų oro filtravimo sistemoje pirmojo filtravimo lygis turėtų atitikti bent F5 klasę (rekomenduojama F7), o antrasis filtravimo lygis turėtų atitikti F7 klasę (rekomenduojama F9). Pirmasis filtravimo etapas turi būti ventiliatoriaus įsiurbimo pusėje, kiek įmanoma arčiau šviežio oro įleidimo angos. Antrasis filtravimo etapas turi būti sumontuotas ant slėgio pusės.

• Siekiant apriboti mikrobų augimą ant antrojo etapo filtro, santykinė drėgmė jo erdvėje neturi viršyti 90 procentų.

• Kad filtrai nepermirktų nuo vandens, aušintuvai, turintys džiovinimo funkciją, ir drėkintuvai negali būti montuojami tiesiai prieš filtrus.

• Antrojo lygio filtrai turėtų būti įrengti kaip paskutinis elementas, t. y. po paskutinio oro apdorojimo komponento ir prieš oro tiekimo sistemą.

• Kad specialistas įrangą galėtų lengviau patikrinti iš abiejų šilumokaičio pusių, nei oro aušintuvai, nei aušintuvai, veikiantys drėgnose aplinkose (drėgmės kondensatas), negali būti tiesiai prieš filtrus arba oro gaudykles. Norint riboti santykinę drėgmę, tarp ventiliatoriaus ir šildytuvo turi būti įrengtas aušintuvas.

• Higieniniuose įrenginiuose galima naudoti tik drėkinimą garais. „VBW Engineering“ siūlomų vėdinimo įrenginių su higieniniu paketu kokybė yra patvirtinta vokišku „DIN 1946-4“ standartu ir „TÜV“ sertifikatu. Taip pat kompanija „VBW Engineering“ savo populiariausiose gaminių serijose prireikus diegia modernią adiabatinio drėkinimo sistemą.

Dėl papildomos informacijos apie „VBW Engineering“ gaminius ir taikomus sprendimus kreipkitės į oficialų atstovą Lietuvoje:

UAB „Elektros paslaugos“
Jonavos g. 62A, Kaunas
info@elektrospaslaugos.lt
Tel. (8~37) 228 187

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video