Top Baneris

„East Capital Real Estate“ įsigijo „Via 3L“ logistikos kompleksą Estijoje

2021 birželio 22 d.
via 3l
Organizatorių nuotr.
Pasidalykite straipsniu

„East Capital Real Estate“ naujausias fondas „East Capital Real Estate IV“ įsigijo „Via 3L“ logistikos kompleksą, esantį Estijoje, Rajės savivaldybės teritorijoje. Komplekso pardavėja – bendrovė „Loginvest“ (priklausanti įmonių grupei „Jungent“ ir „Via 3L“ logistikos įmonių grupei), o „Jungent Group“ kontroliuojančioji bendrovė planuoja likti ilgalaike nuomininke. Šis sandoris tapo trečiąja fondo „East Capital Real Estate IV“ investicija.

„Via3L“ yra šiuolaikiškas logistikos parkas, esantis patogioje vietoje greta Talino aplinkkelio, kuriuo užtikrinamas puikus susisiekimas su pagrindiniais magistraliniais keliais, uostais ir oro uostu. Iš čia Talino centrą galima pasiekti per 15 minučių, o oro uostas yra vos už 5 minučių kelio nuo parko. Logistikos parkas buvo statomas dviem etapais, o paskutinė jo dalis buvo užbaigta 2014 m. Šis sandoris yra atgalinės nuomos sandoris, po kurio buvęs savininkas „Loginvest“ lieka 33 tūkst. m2 nuomininku pagal ilgalaikės nuomos sutartį.

„East Capital Real Estate IV“ fondui, kuris investuoja į aukštos kokybės Baltijos šalių ir Vidurio Europos komercinius objektus, pirmiausia biurų ir logistikos segmentuose, tai yra trečioji investicija. Prieš tai fondas įsigijo Švedijos bankų grupės SEB būstinę Estijoje ir Jankiškių 52 logistikos centrą Lietuvoje. Iš viso „East Capital Real Estate IV“ fondas planuoja investuoti daugiau kaip 400 mln. eurų.

„Ši investicija padidina mūsų Baltijos šalyse valdomą logistikos portfelį iki 240 tūkst. m2 nuomojamo ploto ir sustiprina mūsų kaip didžiausio regiono logistikos valdytojo pozicijas,“ – kalbėjo „East Capital Real Estate AS“ generalinis direktorius Madis Raidma.

Sandoris įsigalios po to, kai bus gautas Konkurencijos tarybos leidimas. Sandorį finansuoja SEB bankas. Sandoryje pirkėją atstovavo advokatų kontora „Ellex Raidla“, o pardavėją atstovavo advokatų kontora „WALLESS“ ir „Redgate Capital“ kartu su „Newsec Baltics“. Sandorio kaina neatskleidžiama.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video