Top Baneris

„East Capital Real Estate“ įsigijo BREEAM sertifikatą turintį logistikos kompleksą Vilniuje

2021 gegužės 23 d.
jankiskiu 52 vilnius sandeliai
„Jankiškių 52“.
Pasidalykite straipsniu

„East Capital Real Estate“ naujausias fondas „East Capital Real Estate IV“ įsigyja „paskutinės mylios“ tipo logistikos, lengvosios pramonės ir distribucijos centrą „Jankiškių 52“, esantį Vilniuje. Tai pirmasis šio fondo pirkinys Lietuvoje. Sandorį finansuoja SEB bankas.

„East Capital Real Estate“ generalinis direktorius Madis Raidma teigia, kad šis naujausias įsigijimas puikiai atitinka IV-ojo fondo grąžos ir diversifikavimo tikslus geografiniu bei segmentiniu požiūriu. „Mums itin malonu perimti valdymui logistikos ir distribucijos centrą, išnuomotą puikios reputacijos nuomininkams, kurie atstovauja visame pasaulyje žinomus prekių ženklus ir nuosekliai deklaruoja įsipareigojimą laikytis aplinkosauginio tvarumo principų savo veikloje. Tai visiškai sutampa su mūsų naujojo fondo tikslu investuoti tik į aplinkosauginio tvarumo standartus atitinkančius nekilnojamojo turto objektus. Taipogi, mes vertiname atsparumą ir tvarų augimą, kurį demonstruoja Lietuvos logistikos ir pramonės segmentas“, – teigė Madis Raidma.

„Logistikos vaidmuo pasaulyje po COVID-19 ir toliau augs – pandemija pagreitino struktūrinius pokyčius vartotojų ir verslo elgsenoje, kurie artimuoju laikotarpiu ir toliau augins didelę logistikos objektų paklausą. Pradėdamas sėkmingą bendradarbiavimą su „East Capital Real Estate IV“ fondu Lietuvoje, SEB bankas prisideda prie tvarių investicijų į logistikos ir lengvosios pramonės sektorių“, – sakė Vilius Juzikis, SEB banko valdybos narys ir Verslo bankininkystės tarnybos direktorius.

Įsigytas turtas – tai šiuolaikiškas dviejų sandėliavimo paskirties statinių kompleksas, kurio bendras nuomojamas plotas sudaro apie 13 tūkst. kv. m. Objektas įsikūręs 15 minučių atstumu nuo Vilniaus centro, ir yra lengvai pasiekiamas tiek Vilniaus vakariniu aplinkkeliu, tiek magistraliniu keliu A1 (Vilnius-Klaipėda).

Kompleksas buvo pastatytas dviem etapais – 2016 m. ir 2018 m. – ir neseniai sertifikuotas BREEAM „In-Use Very Good“ sertifikatu. Šis pirkinys nuosekliai papildo sparčiai augančią BREEAM standartu sertifikuotų investicinių objektų dalį „East Capital Real Estate“ valdomo turto portfelyje. Bendrovė savo portfelyje jau turi septynis BREEAM standartu sertifikuotus objektus ir planuoja artimiausiu metu pilna apimtimi sertifikuoti visą valdomą 400 tūkst. kv. m portfelį.

„Jankiškių 52“ centras išnuomotas keturiems nuomininkams. Čia įsikūrė: Europoje ir Lietuvoje pirmaujanti tekstilės nuomos ir higienos paslaugų tiekėja „Elis“; tarptautinė tvarių pakavimo sprendimų lyderė „DS Smith Packaging Lithuania“; viena pažangiausių Europoje elektrotechnikos ir kabeliavimo sistemų bei produktų gamintoja „OBO Bettermann“; bei „WOOD LINE“ – stambiausia natūralių baldų pramonės medžiagų ir klijų tiekėja Lietuvoje.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video