Top Baneris

Dviračių sezono pabaigoje – infrastruktūros tvarkymo darbai

2016 rugsėjo 28 d.
Rusnės Marčėnaitės nuotr.
Rusnės Marčėnaitės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Palei Nemenčinės plentą nuo Saulėtekio vingiuojantis takas baisios būklės buvo jau prieš 15 metų, remdamasis savo patirtimi patvirtino sostinės meras Remigijus Šimašius. Jau tada ten dviratininkai šokinėdavo per asfaltą susprogdinusias medžių šaknis, o prasilenkiant turėjo saugotis, kad pataikę ratu į nubyrėjusį dviračio kraštą neatsidurtų miške. Šiuo metu takas yra tiek nusidėvėjęs, kad kai kur primena žvyrkelį.

Ir vis dėlto šioje trasoje visada apstu ir dviratininkų, ir bėgikų. O kitą sezoną jie gali tikėtis važiuoti kur kas geresnėmis sąlygomis – jau kitą antradienį bus pradėti 5 kilometrų ilgio tako nuo Saulėtekio iki Kairėnų gatvės tvarkybos darbai.

Taip pat dar šiemet Vilniaus savivaldybė planuoja suremontuoti dviračių taką, einantį palei Medeinos gatvę (Pašilaičių rajono žiedas) – jis irgi seniai nematė šviežio asfalto. Darbai prasidės taip pat spalio mėnesį, sutvarkyti taką žadama per porą mėnesių.

Per artimiausius dvejus metus Vilniuje atsiras per 20 kilometrų naujų magistralinių dviračių takų. Taip pat planuose netrumpas sąrašas kitų tvarkytinų dviračių takų atkarpų.

dviraciu takai planas


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video