Top Baneris

Duris atveria atnaujintas Jurbarko kultūros centras

2023 lapkričio 15 d.
Jurbarko kulturos centras
Jurbarko r. savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Lapkričio 20 d. duris atvers atnaujintas Jurbarko kultūros centras. Renovuojant renginių salę buvo pakeista salės ir scenos grindų danga, išdažytos sienos, sumontuotos naujos žiūrovų kėdės, įrengti patogūs įvažiavimai neįgaliesiems, apsauginiai atitvarai, įsigyta salės vaizdo projekcinė sistema, scenos mechanizacijos įrenginiai ir užuolaidos, apšvietimo ir įgarsinimo aparatūra, akustikos įrengimai, rašo miesto savivaldybė pranešime spaudai.

Kultūros centro lankytojai bus maloniai nustebinti vos įžengę į pirmo aukšto fojė, kur juos pasitiks jau matyta dailininko-odininko Eugenijaus Kazimiero Jovaišos kurta dekoracija „Pano“, puošianti kultūros centrą nuo pat jo veiklos pradžios – 1980 metų. Toje pačioje erdvėje įrengta ir nauja rūbinė, kurią lengvai galima transformuoti į papildomą erdvę.

Atnaujintos ir kitos kultūros centro erdvės: kabinetai, tualetai, persirengimo ir grimo kambariai. Antro aukšto fojė įrengta didelių parodų organizavimui reikalinga infrastruktūra – apšvietimas ir speciali įranga eksponatams tvirtinti. Tvarkant antro aukšto fojė buvo išsaugoti čia buvę keramikės Gražinos Stungurienės sukurti molinės sienos dekoracijos fragmentai.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video