Top Baneris

Duris atvėrė prekybos parkas

2014 kovo 20 d.
Pasidalykite straipsniu

„Vakarinės Vilniaus miesto dalies veidas įgavo naujų bruožų“, – taip šiandien Ukmergės ir Bieliūnų gatvių sankirtoje susirinkusius svečius pasveikino bendrovės „TK Development Lietuva“ generalinis direktorius Rapolas Latvys, atidarydamas naują prekybos parką „DomusPro“.

Pasak jo, šalia vienos pagrindinių miesto transporto arterijų duris atvėręs naujas 7,5 tūkst. kvadratinių metrų prekybos parkas buvo statomas taip, kad būtų kuo patogesnis ir jaukesnis visiems juo besinaudojantiems, o ypač žmonėms, kurie gyvena visai šalia, kaimynystėje.

„Noriu pasidžiaugti, kad pirmas statybų etapas užbaigtas sklandžiai ir pagal numatytą planą. Mums pavyko užtikrinti aukštus techninius, inžinerinius bei architektūrinius reikalavimus, todėl tikime, kad visi besilankantys „DomusPro“ prekybos parke jausis patogiai. Statant šį objektą mūsų prioritetas buvo paprastumas, patogumas ir gyventojų bei nuomininkų darni kaimynystė – tikiu, kad bendromis pastangomis mes to pasiekėme“, – pabrėžė R. Latvys bei pridūrė, kad iki kitų metų pirmo ketvirčio pabaigos planuojama užbaigti ir antrojo etapo statybų darbus.

„Galime pasidžiaugti, kad šiandien po vienu stogu atsidaro daugiau nei 20 parduotuvių, kuriuose dirbs per 200 žmonių. Be abejonės, tai smarkus impulsas tolesnei vakarinės miesto dalies plėtrai“, – teigė Vilniaus savivaldybės Administracijos direktorius.

Danijos investicijų bendrovės „BPT“ atstovas Tarmo Karotam, patikino, kad jie yra patenkinti šiuo nauju objektu, kuris kelią didelį investuotojų susidomėjimą, ypač turint omenyje patrauklią jo vietą mieste – šalia būsimo Vakarinio aplinkkelio.

„Džiaugiamės, kad profesionalus bendradarbiavimas su prekybos parką stačiusia kompanija „TK Development Lietuva“ ir kitais partneriais davė tokių puikių vaisių. Galiu patvirtinti, kad visas statybų procesas vyko sklandžiai ir per 9 intensyvaus darbo mėnesius mums pavyko užtikrinti aukščiausius kokybės standartus ir gerą atmosferą pastate būsimiems nuomininkams“, – teigė „BPT“ atstovas T. Karotam.

„DomusPro“ prekybos parke duris atvėrė jau 15-oji, pati moderniausia „Rimi“ parduotuvė Vilniuje. 4800 kv.m prekybos salėje įrengta energiją taupanti naujo tipo apšvietimo sistema, taip pat inovatyvi ir aplinkai draugiška šaldymo sistema. Naujoji „Rimi Hypermarket” parduotuvė pasiūlys „Hypermarket“ formatui būdingą erdvumą, platų kasdienių ir šviežių prekių asortimentą, į pirkėjų patogumą orientuotą prekių išdėstymą, greitą ir kokybišką

Rimi
aptarnavimą užtikrins 100 darbuotojų komanda. „Neabejoju, kad naujoji mūsų parduotuvė patiks kaimynystėje gyvenantiems vilniečiams, taip pat tikime, kad ji taps nauju traukos centru savaitgalio apsipirkimus planuojantiems aplinkinių rajonų bei priemiesčių gyventojams, – sakė „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Per Dahl.


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video