Top Baneris

Išskirtinės architektūros Druskininkų viešbutis „Pušynas“ uždaromas renovacijai (1)

2021 rugsėjo 1 d.
viesbutis pusynas
Druskininkų viešbutis „Pušynas“.
Pasidalykite straipsniu

Druskininkų viešbutis „Pušynas“ uždaromas renovacijai, todėl jo valdytoja atleidžia beveik visus įmonėje dirbančius žmones.

Apie tai bendrovė pranešė Užimtumo tarnybai. „Sodros“ duomenimis, „Pušyne“ šiuo metu dirba 36 žmonės. 

„Pušyno“ vadovas Skirmantas Rumševičius BNS sakė, kad darbuotojai atleidžiami, nes viešbutis užsidaro metų trukmės renovacijai.

Tarnybos atstovė Milda Jankauskienė BNS informavo, kad tarp planuojamų atleisti darbuotojų yra šešios kambarinės, trys viešbučio administratorės ir trys barmenai-padavėjai, penki virėjai, po dvi masažuotojas-kosmetologes ir indų plovėjas.

„Pušynas“ Užimtumo tarnybai nurodė, kad didžioji dalis darbuotojų bus atleidžiama dėl perteklinių jų funkcijų, dalis – šalių susitarimu.

Praėjusiais metais „Pušynas“ gavo 842,6 tūkst. eurų pajamų ir uždirbo 42,7 tūkst. eurų grynojo pelno.

Viešbutis „Pušynas“ – 5 aukštų išskirtinės architektūros statinys, kurį sukūrė architektai Aušra ir Romualdas Šilanskai. Viešbutis pastatytas 1981 m., primenantis didžiulį pušies konkorežį, nukritusį pačiame Druskininkų kurorto centre.

viesbutis pusynas druskininkai

 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • Dede

    2021-09-01, 14:53  

    Pagaliau šis gražus architektūrinis perlas atgims per naujo

Rekomenduojami video