Top Baneris

Druskininkų planuose – modernus dviračių takas

2016 rugsėjo 21 d.
city-info.net nuotr.
city-info.net nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Druskininkų savivaldybė įvardijo savuosius prioritetus: šįmet ir kitąmet planuojama rekonstruoti dviračių taką „Žvaigždžių orbita“, rekonstruoti intensyvaus eismo Šiltnamių gatvę bei automobilių stovėjimo aikšteles prie daugiabučių namų.

Visų pirma, bus finansuojama Šiltnamių gatvės, esančios judriame daugiabučių namų kvartale, rekonstrukcija. Tuomet – skirta lėšų dviračių takui „Žvaigždžių orbita“ atnaujinti. Dviračių tako techninis projektas jau parengtas, paskelbus konkursą ir išrinkus rangovus, kitų metų pavasarį būtų galima pradėti darbus.

Objektas nėra paprastas – takas driekiasi ir per valstybinius, ir per privačius miškus. Dviračių takas „Žvaigždžių orbita“ jungia Druskininkų centrą su etnografiniu Švendubrės kaimu. Atlikus visus rekonstrukcijos darbus, ir druskininkiečiai, ir kurorto svečiai galėtų džiaugtis šiuolaikišku, patogiu dviračių taku su visa reikalinga modernia infrastruktūra.

Daugiabučių namų aikštelių tvarkymo darbus savivaldybė finansuos pati, tad jiems tikimasi pritraukti kelių programos lėšų.

Druskininkų savivaldybės planuose – ir kelio Viečiūnai–Druskininkai rekonstrukcija. Šis kelias yra regioninis, todėl jį rekonstruoti gali tik Lietuvos automobilių kelių direkcija. Kaip akcentavo Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė, prasta minėto kelio būklės problema keliama jau kelerius metus, pažymint ir intensyvų eismą, ir eismo saugumo užtikrinimo klausimus. 2017 metais šis kelias įtrauktas į Kelių direkcijos planus: atlikus kelio Viečiūnai-Druskininkai rekonstrukciją kelias bus perduotas Druskininkų savivaldybei tolesnei priežiūrai.

zvaigzdziu orbita 1

Druskininkų savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video