Top Baneris

Drėgmės rinkikliai: statyboms ir buitiniams poreikiams

2019 vasario 25 d.
drėgmės surinktuvų nuoma
Pasidalykite straipsniu

Namuose tvyranti drėgmė sukelia didelį diskomfortą, kuris ne tik kelia nemalonių pojūčių, bet ir skatina įvairias ligas, apsunkina kvėpavimą, kartais nuo per didelės drėgmės atsiranda odos bėrimų. Statybų metu drėgmę būtina pašalinti, tik tuomet bus galima atlikti vidaus apdailos darbus. Tiesa, net ir po statybų, drėgmės namuose gali padaugėti dėl pačių įvairiausių priežasčių, tad tokiu atveju buitiniams poreikiams patenkinti dažnai pasirenkama drėgmės surinktuvų nuoma, kuri pagerina gyvenimo kokybę, padeda savo namuose puikiai jaustis.

Nuomojami drėgmės surinkėjai statybų metu

Šiuolaikinės statybos be drėgmės surinktuvų yra sunkiai įsivaizduojamos. Kodėl? Kadangi statybų metu norisi užsitikrinti geriausias darbų atlikimo sąlygas, sykiu garantuoti, kad pastatyti namai bei kiti pastatai bus tvirti, juose „neapsigyvens“ pelėsis, kuris drėgnuose namuose labai greitai plinta.

Statybininkai akcentuoja, kad kur tik vyksta statybos – ten yra drėgmės. Profesionalai tai žino puikiai, tačiau dažnas savo namus iš pagrindų sutvarkantis asmuo nepasirūpina tinkama įranga, kuri padeda sukurti tobulą mikroklimatą ir apsaugoti namus nuo drėgmės sukeliamo pavojaus. Drėgmės rinkiklių nuoma dažnai tampa vienintele alternatyva, kuri padeda surinkti drėgmę po grindų betonavimo darbų, po sienų tinkavimo. Dažyti bei keisti dangos tinkamai neparuošus patalpų negalima!

Efektyvesniam drėgmės surinkimui puikiai tinka ir šildytuvai. Be jų oro sausinimas užtrunka kur kas ilgesnį laiko tarpą, reikalauja daugiau sąnaudų. Papildomai nuomos punkte galite įsigyti visus reikalingus priedus, kurie padės džiaugtis tinkamai statybų metu sutvarkoma namų aplinka.

Drėgmės rinkiklių ir šildytuvų nuoma asmeniniams poreikiams

Klaidingai manoma, kad drėgmės rinkikliai ir šildytuvai dažniausiai nuomojami verslo poreikiams. Dėl patrauklios paslaugos kainos juos mielai nuomojasi ir tinkamą mikroklimatą namuose sukurti norintys asmenys. Pavasario metu dažnas skundžiasi užlietais rūsiais, net koridoriais. Panaikinus perteklinį vandenį būtina naudoti drėgmės rinkiklius, kurie padės išvengti didelės žalos. Kaip kad minėjome, kartu naudinga išsinuomoti šildytuvus, puikiai tiks ir oro sausintuvai. Kartu dirbami jie pasieks didžiausią našumą. O kuo greičiau pašalinsite perteklinę drėgmę – tuo didesnė tikimybė, kad pavyks apsieiti be jokių didelių nuostolių.

Pagal poreikius nuomos punktuose galima rasti elektrinių, dujinių arba dyzelinių sausintuvų. Kone dažniausias pasirinkimas – BALLU sausintuvai, mat sukauptą vandenį nesunku pašalinti, taip pat nedaug kainuoja ir jų eksploatacija, tad net ir naudodami ilgesnį laiką neištuštinsite savo piniginės.

Koks drėgmės surinkėjas yra geriausias?

Kaip jau minėjome, siekiant efektyvumo geriausia vienu kartu nuomotis drėgmės rinkiklius, sausintuvus ir net šildytuvus. Tokiu atveju per vieną parą bus galima išspręsti net ir gana dideles namus ištikusias problemas (pavyzdžiui, po didelių audrų apsemti namai). Žinoma, statybų metu įranga reikalinga ilgesnį laiko tarpą, tad visada verta pasiskaičiuoti – kiek įrangos verta nuomotis, koks jos galingumas turi būti, kokį kiekį vandens ji gali sukaupti.

Taip pat kai kurie tinkamiausios įrangos ieško pagal gamintoją, kadangi tam tikri prekiniai vardai yra pripažįstami kaip efektyviausias pasirinkimas, pavyzdžiui: TROTEC arba MATER, BALLU. Įranga gali būti orientuota į buitinius poreikius arba statybų poreikiams patenkinti. Bet kuriuo atveju visada galima pasitarti su konsultantais, kurie mielai padės rasti Jūsų poreikius labiausiai atitinkančią įrangą.

Net ir pačios sudėtingiausios problemos gali būti išsprendžiamos gana paprastai. Suteikite sau galimybę su jomis susitvarkyti greitai ir be didelių investicijų, nes nuomotis įrangą nepalyginamai pigiau.

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video