Top Baneris

„Dizaja“ diegs inžinerines sistemas Rytų Londono daugiafunkciame kvartale

2021 birželio 14 d.
sugar house island london dizaja civinity
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Inžinierinė įmonė „Dizaja“, priklausanti vienai didžiausių pastatų priežiūros ir inžinierinių sprendimų grupių Baltijos šalyse „Civinity“, pasirašė sutartį su Didžiosios Britanijos NT bendrove „Vastint UK“, plėtojančia naują „Sugar House Island“ kvartalą Rytų Londone. Didžiausiuose kvartalo komerciniuose pastatuose „Dizaja“ komanda Didžiojoje Britanijoje sukurs ir įdiegs kritines inžinerines sistemas.

„Sugar House Island“ yra naujai statomas daugiafunkcinis kvartalas Rytų Londono Stratfordo rajone. Upių apsuptoje dvidešimt šešių akrų teritorijoje bus pastatyta 1200 butų, 58 tūkstančių kv. m ploto verslo ir prekybos centrai, nauja mokykla ir viešbutis.

„Dizaja“ specialistai sukurs ir trijuose pastatuose įdiegs šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vandentiekio sistemas bei jų išmaniojo valdymo ir automatizavimo sprendimus. Pirmojo ir antrojo etapo sistemų diegimo darbai numatyti 2022 m. rudenį, o trečiojo etapo – 2023 m. rudenį.

„Baltijos šalyse jau ne vienerius metus yra statomi aukštos klasės, modernūs biurai, prekybos centrai, viešbučiai ir kitokie komerciniai pastatai. Mūsų inžinieriai yra prisidėję prie daugelio tokių projektų vystymo, tad sukaupta patirtis leidžia mums žengti naują žingsnį ir inžinierines sistemas kurti už Baltijos šalių ribų. Natūralu, tai atveria naujas galimybes ne tik „Dizaja“ komandai, bet ir visai „Civinity“ grupei“, – naują sandorį komentavo Deividas Jacka, „Civinity“ grupės valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius.

„Statomas verslo centras turės tris korpusus, kuriuose kasdien galės dirbti ir lankytis keli tūkstančiai darbuotojų bei svečių. Projekto vystytojas ir busimi nuomininkai kelia aukštus reikalavimus patalpų patogumui ir efektyvumui, o laiko iki pastatų sertifikavimo ir pridavimo proceso pradžios lieka ne taip ir daug. Tačiau mes esame pilnai pasirengę šiam iššūkiui ir esame dėkingi klientui už suteiktą galimybę ir pasitikėjimą“, – sako Titas Kecorius, „Dizaja“ vadovas.

„Dizaja“ yra viena didžiausių inžinierinių sistemų projektavimo ir montavimo bendrovių Lietuvoje. Įmonė specializuojasi skirtingos paskirties pastatų inžinieriniuose sprendimuose – jos įdiegtos sistemos naudojamos Vilniaus „Park Town“ ir „Green Hall“ verslo centruose, „DEPO“ prekybos centruose, „BOD“ tyrimų centre, „Švyturys“ alaus gamykloje ir kitur. „Dizaja“ yra vienos didžiausių Baltijos šalyse būsto ir komercinių pastatų administravimo įmonių grupių „Civinity“ dalis.

„Civinity“ yra viena didžiausių pastatų priežiūros ir inžinierinių sprendimų grupių Baltijos šalyse. Bendrovė jungia daugiau nei 20 įmonių, kurios prižiūri 10 mln. kv. m. gyvenamųjų namų ir komercinių pastatų ir yra įdiegusios kelis tūkstančius inžinierinių sistemų skirtingose Europos miestuose. „Civinity“ komandoje dirba 1500 darbuotojų Lietuvoje ir Latvijoje.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video