Top Baneris

Startuoja mėlynoji „Dizaino savaitė”

2019 vasario 7 d.
dizaino savaite 2019
Pasidalykite straipsniu

Gegužės 6 – 12 dienomis vyks jau keturioliktasis festivalis „Dizaino savaitė“, kasmet suburiantis dizaino bendruomenę bei kviečiantis naujausius projektus pristatyti kūrybiškai ir smalsiai festivalio auditorijai. Kaip įprasta, festivalis vyks net šešiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Telšiuose ir Anykščiuose.

Festivalyje dalyvauti kviečiami dizaineriai (produkto, grafinio, mados, tekstilės, baldų, interjero dizaino profesionalai ir mėgėjai), mokymo įstaigos, fotografai, salonai, prekės ženklai, įmonės ir visi pavieniai asmenys, pristatantys savo naujausius kūrinius.

Jau tapo tradicija, jog kasmet festivalis „Dizaino savaitė“ skelbia naują įvaizdinę spalvą ir temą. Festivalio Facebook paskyros sekėjų dėka, šiais metais festivalis puošis rašalo mėlyna spalva, o festivalio veiklas vienys tema „progresas” – pavasarį pasitikime su naujienomis ir įvairove, atkreipkime dėmesį į pastarųjų metų pasiekimus, pažangą bei inovacijas. Jokių ribų nebrėžiame – siekiame praplėsti dizaino sąvoką, suteikti erdvės ne tik estetikai ir performatyvumui, bet ir įžvalgiam funkcionalumui bei ateities sprendimams – kartu palaikant kokybę.

Norinčius dalyvauti festivalyje „Dizaino savaitė 2019“, iki kovo 1 d. kviečiame pildyti elektronines dalyvių paraiškas tinklapyje www.dizainosavaite.lt. Skiriamos trys pagrindinės dalyvavimo festivalyje formos: dizainerio vitrina, komercinė ekspozicija ir renginys.

Dizainerio vitrina

Šviesos instaliacija ZEFYRAI. Dizainerė: Elena Kotryna Laurinaitytė (2018 m.). Norbert Tukaj nuotr.

Šviesos instaliacija ZEFYRAI. Dizainerė: Elena Kotryna Laurinaitytė (2018 m.). Norbert Tukaj nuotr.

Galimybė pavieniams dizaineriams pristatyti savo kūrybą pagrindinėse miestų gatvėse įsikūrusių kavinių, parduotuvių, salonų vitrinose. Ekspozicijos trukmė – 7 dienos. Vienai vitrinai taikomas 50 Eur dalyvio mokestis.

Vitrinas ekspozicijoms skiria festivalio organizatoriai, pasibaigus paraiškų registracijai, atsižvelgiant į ekspozicijos specifiką bei dalyvio pageidavimus. Už ekspozicijos įrengimą bei išmontavimą atsakingas dalyvis.

Vitrinų savininkus taip pat kviečiame siūlyti savo erdves dizaino ekspozicijoms iki kovo 1 d. el. paštu info@dizainoforumas.lt.

Komercinė ekspozicija

INDI šviestuvų pristatymas.

INDI šviestuvų pristatymas.

Formatas, skirtas dizaino produktais prekiaujančioms ar dizainą savo veikloje taikančioms įmonėms prisistatyti. Komercines ekspozicijas siūloma įrengti tiek netikėtose erdvėse (miestų centre įsikūrusių kavinių, parduotuvių, salonų vitrinose), tiek ir dalyvio parduotuvėje, salone, studijoje.

Ekspozicijos trukmė – 7 dienos. Ekspozicijai taikomas 242 Eur dalyvio mokestis.

Renginys

Dizaino aukcionas DIZAINAS IEŠKO NAMŲ (Vilniaus dailės akademija, 2018 m.).

Dizaino aukcionas DIZAINAS IEŠKO NAMŲ (Vilniaus dailės akademija, 2018 m.).

Atskiras dalyvio organizuojamas renginys pasirinktoje vietoje, iš anksto numatytu laiku. Į renginio kategoriją patenka įvairūs formatai: kūrybinės dirbtuvės, paskaitos, pristatymai, parodos, atidarymai, konferencijos ir kiti įvykiai. Renginiams taikomas 484 Eur dalyvio mokestis.

Organizatorių inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video