Top Baneris

Duotas startas „Dizaino savaitei 2018”

2018 sausio 26 d.
„Dizaino savaitė“
Pasidalykite straipsniu

Gegužės 7–13 dienomis vyks jau tryliktasis festivalis „Dizaino savaitė“, kasmet suburiantis dizaino bendruomenę bei kviečiantis pristatyti naujausius projektus kūrybiškai ir smalsiai festivalio auditorijai. Festivalis apims net šešis Lietuvos miestus – Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Telšius ir Anykščius.

Kaip įprasta, festivalis kasmet puošiasi nauja įvaizdine spalva, kurią išrinkti padeda festivalio „Facebook“ paskyros sekėjai. Šiais metais oficialia festivalio „Dizaino savaitė“ spalva tapo garstyčių geltona. Greta naujos spalvos skelbiama ir šių metų festivalio tema – „erdvės“.

Vilius Dringelis.

Vilius Dringelis.

Naujoji spalva bei tema atsispindi ir specialiai šių metų festivaliui pritaikytame vizualiniame stiliuje, kurį sukūrė dizaineris Vilius Dringelis.

Naujuoju vizualu dizaineris užduoda bendrumo ir tęstinumo klausimą, naudojant klasikinius motyvus – interpretuotas molio spalvos plytas. Kaip bendruomenėje, taip ir dizaine – detalę jungiant prie detalės gauname stipresnį darinį ir taip sukuriame įvairias, netikėtas erdves, kiekvienas prisiliesdamas prie bendro pasakojimo.

V. Dringelis yra šiuolaikinis objektų ir grafikos dizaineris, pristatęs savo darbus tarptautinėse parodose, galerijose. Dringelio studija dirba su įvairiais užsakovų produktais, kurie šiuo metu platinami Amerikos, Kinijos, Lietuvos rinkose.

Festivalyje dalyvauti kviečiami įvairių sričių atstovai: dizaineriai (produkto, grafinio, mados, tekstilės, baldų, interjero dizaino profesionalai ir mėgėjai), mokymo įstaigos, fotografai, salonai, prekės ženklai, įmonės ir visi pavieniai asmenys, pristatantys savo naujausius kūrinius.

Norinčius dalyvauti festivalyje „Dizaino savaitė 2018”, iki kovo 1 d. kviečiame pildyti elektronines dalyvių paraiškas tinklapyje www.dizainosavaite.lt. Skiriamos trys pagrindinės dalyvavimo festivalyje formos: dizainerio vitrina, komercinė ekspozicija ir renginys.

Dizainerio vitrina

geras dizainas 2018 2

Galimybė pavieniams dizaineriams pristatyti savo kūrybą pagrindinėse miestų gatvėse įsikūrusių kavinių, parduotuvių, salonų vitrinose. Ekspozicijos trukmė – 7 dienos. Vienai vitrinai taikomas 50 Eur dalyvio mokestis.

Vitrinas ekspozicijoms skiria festivalio organizatoriai pasibaigus paraiškų registracijai, atsižvelgiant į ekspozicijos specifiką bei dalyvio pageidavimus. Už ekspozicijos įrengimą bei išmontavimą atsakingas dalyvis.

Komercinė ekspozicija

geras dizainas 2018 4

Formatas, skirtas dizaino produktais prekiaujančioms ar dizainą savo veikloje taikančioms įmonėms prisistatyti. Komercines ekspozicijas siūloma įrengti tiek netikėtose erdvėse (miestų centre įsikūrusių kavinių, parduotuvių, salonų vitrinose), tiek ir dalyvio parduotuvėje, salone, studijoje.

Ekspozicijos trukmė – 7 dienos. Ekspozicijai taikomas 242 Eur dalyvio mokestis.

Renginys

geras dizainas 2018 3

Atskiras dalyvio organizuojamas renginys pasirinktoje vietoje, iš anksto numatytu laiku. Į renginio kategoriją patenka įvairūs formatai: kūrybinės dirbtuvės, paskaitos, pristatymai, parodos, atidarymai, konferencijos ir kiti įvykiai. Renginiams taikomas 484 Eur dalyvio mokestis.

Organizatorių inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video