Top Baneris

Diskusija pasitinkant Kauno architektūros gidą anglų kalba

2017 vasario 15 d.
Pasidalykite straipsniu

Vasario 22-ąją, 20 val., Kauno architektūros gido anglų kalba pristatymo išvakarėse, Rūdninkų knygyne vyks diskusija „Berlynas–Varšuva–Vilnius. Leidėjai apie miesto įvaizdį ir architektūros kritiką“.

Diskusijoje pakviesti dalyvauti į Vilniaus knygų mugę leidyklos LAPAS kvietimu atvykstantys dviejų architektūrinių leidyklų vadovai – Philippas Meuseris (DOM publishers, Vokietija) ir Grzegorzas Piątekas (Centrum Architektury, Lenkija). Renginio moderatorė – Marija Drėmaitė.

Architektūros gidai šiuo metu ypač populiarėjantis leidinių žanras, supažindinantis su miestų architektūra ir istorija ne vien profesionalus. Leidykla „DOM publishers“ yra išleidusi daugiau kaip 70 pasaulio miestų architektūros gidų, tarp kurių – Vilniaus ir Kauno. Lenkijoje veikiantis „Centrum Architektury“ leidžia atskirų Varšuvos rajonų architektūros gidus, prie kurių taip pat planuoja prijungti Vilnių ir Kauną.

Leidykla LAPAS kviečia pasiklausyti leidyklų vadovų įžvalgų apie architektūros leidybą, gidų žanrą ir kaip jis formuoja miesto įvaizdį.

Pokalbis vyks anglų kalba.

Diskusijos partneriai: Goethe-Institut Litauen, Lenkijos institutas Vilniuje.

kauno arch gidas en 1


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video