Top Baneris

Didžiausioje pasaulyje stiklo pramonės parodoje „Glasstec“ kompanija „Guardian“ pristatys stiklo inovacijas

2014 rugsėjo 24 d.
Pasidalykite straipsniu

Didžiausioje pasaulyje stiklo pramonės parodoje „Glasstec“, kuri vyks Diuseldorfe, Vokietijoje, spalio 21–24 dienomis, tarptautinė kompanija „Guardian Industries“ pristatys platų savo gaminių, skirtų komerciniams, gyvenamiesiems pastatams bei interjerui, asortimentą.

Savo naujuosius gaminius „Guardian“ atskleis ir pademonstruos parodos „Inovacijų kampelyje“ ir stende F43.

„Tai pats nuostabiausias laikas ir vieta ieškoti stiklo vidaus patalpų ir eksterjero projektams bei sprendimams tiek architektams, dizaineriams, statybininkams, tiek ir namų savininkams“, – teigia Kevinas Bairdas, „Guardian Global Flat Glass Group“ prezidentas. „Guardian“ gaminiai, pasižymintys didele pridėtine verte ir technologinėmis naujovėmis, suteikia mūsų klientams konkurencinių pranašumų. Nekantraujame pristatyti savo naujausius stiklo sprendimus ir gaminius“.

„Glasstec“ parodoje kompanija „Guardian“ pristatys naujausius gaminius, skirtus komercinių pastatų fasadams. Viena naujausių „Guardian“ gaminių linijų –  „SunGuard“ fasadinis stiklas, suteikiantis pastatams apsaugą nuo saulės radiacijos, turintis aukštą šviesos pralaidumą ir žemiausią šilumos pralaidumo koeficientą.

Gyvenamiesiems pastatams skirti „Guardian“ stiklo gaminiai saugo pastatus nuo saulės, triukšmo poveikio ir yra energetiškai efektyvūs. Kompanijos sukurtas „ClimaGuard“ stiklas su mažos emisijos danga šilumos laidumą leidžia sumažinti net iki 50 proc.

Guardian InGlass stiklo asortimentas – tai ateities pasirinkimas, skirtas architektams ir dizaineriams, ieškantiems unikalių sprendimų interjerui. „InGlass“   sukurta naudojant technologijas, kurios suteikia  gaminiams savybių nebūdingų paprastam stiklui: atsparumą įbrėžimams, dūžiams, šviesos lygio kontrolę, dušo kabinų apsaugą nuo apnašų ir pan.

Daugiau informacijos apie „Guardian“ gaminių asortimentą ir sprendimus galima sužinoti „Glasstec“ parodoje stende F43, 10 salė arba interneto svetainėje www.guardian.com.

Apie „Glasstec“ parodą

„Glasstec“ – didžiausia pasaulinė stiklo pramonės paroda. Apie 1200 dalyvių iš viso pasaulio parodoje pristatys naujienas bei inovacijas nuo stiklo apdirbimo, gamybos mašinų iki stiklo gaminių. „Glasstec“ parodą bei jos metu vykstančią saulės technologijų „Solarpeq“ konferenciją bei mugę aplanko apie 43 000 lankytojų iš daugiau kaip 80 šalių.

 

 


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video