Top Baneris

Didžiausio Europoje orlaivių priežiūros centro statybos Šiauliuose prasidės balandį (1)

2021 kovo 10 d.
aviatic mro šiaulių oro uostas
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Per tarpines įmones Lietuvos verslininko Dmitrijaus Čeliadino valdoma bendrovė „Aviatic MRO“ balandį Šiauliuose pradės angaro už 17 mln. eurų statybą, rašo „Verslo žinios“.

Planuojama, jog angare dirbs iki 1 tūkst. darbuotojų, kurių ketinama pritraukti ne tik vietoje, bet ir iš Vilniaus, Kauno ir Rygos.

„Aviatic MRO“ dėl pandemijos buvo metams atidėjusi pernai planuoto 23 tūkst. kv. metrų ploto orlaivių techninės priežiūros ir remonto centro statybą Šiaulių oro uoste, tačiau įmonės vadovas Povilas Padaiga tikino, kad darbai bus pradėti balandį, o veikla numatoma nuo 2022-ųjų birželio.

Pernai rugsėjį įmonė skelbė pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su Izraelio aviacijos ir kosmoso įrangos gamintoja „Israel Aerospace Industries“, kuri apims pagalbą steigiant lėktuvų aptarnavimo centrą ir keleivinių lėktuvų „Boeing 737“ keitimą į krovininius.

Tarptautiniame Šiaulių oro uoste iškilsiantis angaras taps didžiausiu Europoje orlaivių techninės priežiūros ir remonto centru (angl. MRO).

Šiaulių oro uostas turi tinkamą infrastruktūrą – ilgiausią kilimo ir nusileidimo taką Baltijos šalyse bei techninę įrangą, leidžiančią priimti ir aptarnauti net ir didžiausius pasaulyje orlaivius.

Po angaro stogu vienu metu tilps net 8 orlaiviai, planuojama konkuruoti su didžiausiais rinkos dalyviais. „Aviatic MRO“ centre bus įrengta dirbtuvių erdvė, saugykla, metalo gamybos ir remonto įrenginiai, stabdžių remonto įranga, dažymo zonos, sandėlis bei administracijos patalpos.

1584087418453

 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • Ne_emygeriams

    2021-03-10, 11:18  

    Pagal foto neatrodo toks jau didelis, atrodo Kaune (net neziurint kitu valstybiu) ne mazesni stovi, bet gal optinė apgaule.

Rekomenduojami video