Top Baneris

Dešiniajame Neries krante plečiasi verslo pastatų miestas

2016 vasario 24 d.
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto ir plėtros bendrovė „MG Valda“ Vilniuje, Lvovo g. 105 A, pradėjo A klasės biurų komplekso „Park Town“ statybas. Naujasis verslo centras įsikurs greta būsimo Vilniaus japoniškojo sodo, verslo centro „k29“ ir „Quadrum“ kaimynystėje. Investicijos į biurų kompleksą sieks 40 mln. eurų.

Naujai statomą A klasės biurų kompleksą sudarys du pastatai, kurių bendras plotas – 22 tūkst. kv. metrų. Verslo centre veiks konferencijų centras, įsikurs vaikų darželis, restoranas, kavinės, sporto klubas, grožio salonas ir drabužių valykla. Biurų komplekse bus įrengtos dvi terasos su mažosios architektūros elementais. Didžioji 500 kv. metrų ploto terasa su vaizdu į būsimą Vilniaus japoniškąjį sodą bus atvira vilniečiams ir miesto svečiams. Planuojama, kad pirmojo pastato statybos bus baigtos 2017 m. pirmąjį ketvirtį, antrojo – 2017 ketvirtą ketvirtį.

„Į Lietuvos rinką besidairančioms tarptautinėms kompanijoms ir Lietuvos įmonėms pasiūlysime išskirtinį verslo centrą, kuriuo sieksime pakeisti požiūrį į tradicinę darbo vietą. „Park Town“ unikalumas – išskirtinis dėmesys čia įsikursiantiems darbuotojams ir jų asmeniniams poreikiams, siekiant rasti pusiausvyrą tarp šiuolaikiškos darbo vietos ir išpuoselėtos socialinės erdvės“, – sako „MG Valdos“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.

park_town_2

Plėtojant naująjį verslo centrą taip pat dėmesys skirtas tvarumui – biurų kompleksas bus sertifikuotas pagal tarptautinį pastatų poveikio aplinkai vertinimo ir klasifikacijos standartą BREEAM. Sertifikatas užtikrina sveikų darbo sąlygų sukūrimą darbuotojams pagal geriausią praktiką ir aukščiausius standartus, atsižvelgiant į apšvietimą, triukšmą ir komfortą. Verslo centre bus įdiegtos išmaniosios pastato ir mikroklimato valdymo sistemos, bus integruota antrinio vandens panaudojimo sistema, taip pat numatyta naudoti atsinaujinančius energijos šaltinius: aerotermiją, saulės modulius.

Pasak „MG Valdos“ generalinės direktorės Sigitos Survilaitės-Mekionienės, bus siekiama sujungti modernią architektūrą su natūralios gamtos sprendiniais.

NT plėtotojai jau kuris laikas aktyviai investuoja į naujus verslo centrus. Tokia tendencija bus fiksuojama dar kelerius ateinančius metus. Remiantis banko „Swedbank“ duomenimis, šiuo metu Vilniuje esančių modernių biurų plotas užima daugiau kaip 519 tūkst. kv. metrų, o laisvų vietų A klasės biuruose – mažiau nei 2 proc. Vienam žmogui tenkantis biurų plotas – 0,96 kv. metro. Tuo tarpu Rygoje ir Taline laisvų vietų A klasės biuruose – 5 proc., o vienam gyventojui tenkantis biurų plotas yra atitinkamai 0,84 kv. metro ir 1,25 kv. metro.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video