Top Baneris

Dėl korona viruso nukeliama pastatų priežiūros ir apšvietimo paroda

2020 kovo 2 d.
aussteller2 neu
Organizatorių nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Didžiausias pasaulyje verslo parodų, kongresų ir renginių organizatorius „Messe Frankfurt“ dėl pasaulyje plintančio korona viruso nukėlė apšvietimo ir pastatų priežiūros technologijų parodą „Light + Building“.

Renginys, iš viso pasaulio sutraukiantis architektus, interjero dizainerius, inžinierius bei pramonės atstovus, Frankfurte prie Maino turėjo vykti kovo 8-13 dienomis, tačiau po intensyvių konsultacijų su specialistais buvo nuspręsta jį rengti rugsėjo 27-spalio 2 dienomis.

Pranešama, jog galima susigrąžinti pinigus už bilietus. Vienos dienos bilietas kainuoja nuo 19 eurų. Nusprendę nesusigrąžinti pinigų, galės bilietus panaudoti rudenį vyksiančioje mugėje.

Paskutinį kartą paroda „Light + Building vyko prieš dvejus metus. Tuomet joje apsilankė virš 220 tūkst. lankytojų iš 177 šalių.

Pagrindiniai parodos sektoriai: techninis apšvietimas, lempos, komponentai ir priedai, dekoratyvinis apšvietimas ir aksesuarai, saulės energijos įranga, LED technologijos, elektrotechnika, pastatų statyba, ryšių ir sistemų technologijos, apsaugos technologijos, namų ir pastatų automatizacija.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video