Dėl korona viruso nukeliama pastatų priežiūros ir apšvietimo paroda

2020 kovo 2 d.
aussteller2 neu
Organizatorių nuotr.

Didžiausias pasaulyje verslo parodų, kongresų ir renginių organizatorius „Messe Frankfurt“ dėl pasaulyje plintančio korona viruso nukėlė apšvietimo ir pastatų priežiūros technologijų parodą „Light + Building“.

Renginys, iš viso pasaulio sutraukiantis architektus, interjero dizainerius, inžinierius bei pramonės atstovus, Frankfurte prie Maino turėjo vykti kovo 8-13 dienomis, tačiau po intensyvių konsultacijų su specialistais buvo nuspręsta jį rengti rugsėjo 27-spalio 2 dienomis.

Pranešama, jog galima susigrąžinti pinigus už bilietus. Vienos dienos bilietas kainuoja nuo 19 eurų. Nusprendę nesusigrąžinti pinigų, galės bilietus panaudoti rudenį vyksiančioje mugėje.

Paskutinį kartą paroda „Light + Building vyko prieš dvejus metus. Tuomet joje apsilankė virš 220 tūkst. lankytojų iš 177 šalių.

Pagrindiniai parodos sektoriai: techninis apšvietimas, lempos, komponentai ir priedai, dekoratyvinis apšvietimas ir aksesuarai, saulės energijos įranga, LED technologijos, elektrotechnika, pastatų statyba, ryšių ir sistemų technologijos, apsaugos technologijos, namų ir pastatų automatizacija.

Komentarai