Top Baneris

Daugiabučius ant vaizdingo Neries šlaito Vilniuje statys PST

2021 liepos 9 d.
revingis vilnius
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

AB Panevėžio statybos trestas (PST) sudarė sandorį su nekilnojamojo turto (NT) plėtotoju „Galio Group“ dėl gyvenamųjų namų „reVINGIS“ vieno iš kvartalų statybų Geležinio Vilko g. 2, Vilniuje.

Bendra sutarties vertė siekia per 16 mln. eurų (įskaitant PVM). Kvartalo statybos darbų pradžia planuojama gavus statybos leidimą (planuojama iki 2021 m. pabaigos), o pabaiga – 2023 m. antroje pusėje. Bendras objekto plotas sieks 15 tūkst. kv. m.

„Džiaugiamės „Galio Group“ parodytu pasitikėjimu ir pirmąja sutartimi su šiuo NT plėtotoju. Tikimės, jog šis bendradarbiavimas sukurs tvirtą pagrindą ateityje toliau sėkmingai dirbti kartu“, – teigia PST valdybos pirmininkas Justas Jasiūnas.

Kvartale „River Space“, kurį suprojektavo „Aketuri architektai“ ir „Viltekta“, bus pastatyti 4 namai su 146 butais, ir 7 kitos paskirties patalpomis pirmuose aukštuose. Po kvartalu planuojama įrengti požeminį aukštą su vietomis automobilių statymui, elektromobilių įkrovimui, dviračių saugykloms, techninėmis patalpomis.

revingis
revingis vilnius

„Vis daugiau „Galio Group“ suplanuotų projektų artėja prie įgyvendinimo stadijos, todėl plečiame už statybų procesą atsakingų partnerių ratą. Partneriai tampa mūsų komandos dalimi, kartu kasdien teks spręsti daugybę iššūkių, todėl juos kruopščiai renkamės. PST yra patyręs, patikimas generalinis rangovas, gebantis valdyti įvairaus dydžio ir sudėtingumo projektus – kaip tik tokio komandos nario ir ieškojome konversijos projektui „reVINGIS“, – sako Aisvidas Sriebalius, „Galio Group“ generalinis direktorius.

revingis vilnius 4

„reVINGIS“ plėtojamas ant vaizdingo Neries šlaito, greta didžiausio sostinėje Vingio parko – visą projektą sudarys 4 daugiabučių kvartalai su 14 gyvenamųjų namų ir apie 650 butų. Vietoje buvusios industrinės teritorijos čia bus sukurta moderni gyvenamoji erdvė su sava infrastruktūra patogiam judėjimui ir kokybiškam laisvalaikiui. Sklypo vakarinėje dalyje, kurioje iškils daugiabučių gyvenamųjų namų ir administracinių pastatų kompleksas, lygiagrečiai Neries šlaitui projektuojama ir rekreacinė viešoji erdvė, planuojama nutiesti pėsčiųjų ir dviračių takus, kurie susijungs į bendrą Vingio parko ir miesto takų sistemą.

revingis

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video