Top Baneris

„Darnu Group“ pradeda priešpaskutinį Paupio plėtros etapą

2023 rugpjūčio 16 d.
Paupys1 1 scaled
T. Balčiūno architektūros biuro vizualizacijos
Pasidalykite straipsniu

Visi įrašai

Vilniaus senamiestyje, Paupyje, startuoja priešpaskutinis, 9-asis plėtros etapas. Planuojama, kad iki 2024 metų pabaigos rajonas pasipildys 4 aukštų namu su komercinėmis patalpomis ir 1 butų. Į plėtrą bendrovė „Darnu Group“ investuos 3,5 mln. eurų, rašoma įmonės pranešime spaudai. 

„Prieš šešerius metus pradėta rajono konversija pamažu artėja prie pabaigos. Per šį laikotarpį mums pavyko apleistą industrinę miesto teritoriją paversti gyvybingu ir daugiafunkciu rajonu. Priešpaskutinis etapas užtikrins gyventojų ramybę ir privatumą, o patraukli jo architektūra ne tik džiugins akį, bet ir leis darniai integruotis į viso rajono paveikslą bei aplinkinę infrastruktūrą“, – sako Lina Morkūnienė, „Darnu Group“ pardavimų vadovė. 

Pasak jos, naujasis pastatas iškils adresu Paupio g. 33, centrinėje rajono dalyje, šalia „Pasakos“ kino teatro. Pastatas bus papuoštas klinkerio plytelių fasadu, o jo stogas padengtas čerpėmis. Namas turės vidinį kiemą su vaikų žaidimų aikštele, vaizdo stebėjimo kamerų sistemą, požeminę automobilių stovėjimo aikštelę, kurioje pusė vietų bus skirta elektromobiliams. 

Paupys4 1
T. Balčiūno architektūros biuro vizualizacijos

Projekte numatyti 2–4 kambarių apartamentai nuo 42 iki 127 kv. m ploto. Pirmajame pastato aukšte planuojama įrengti dvi komercines patalpas – 105 kv. m ir 218 kv. m ploto. 

Iš viso į Paupio rajono konversijos projektą „Darnu Group“ investavo jau daugiau kaip 170 mln. eurų. Praėjusiais metais vykusiuose tarptautiniuose MIPIM apdovanojimuose Paupys pateko tarp keturių geriausių urbanistinių projektų pasaulyje.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video