Top Baneris

„Darnu Group“ baigė naujo Panevėžio policijos komisariato statybą

2022 spalio 21 d.
panevezio policijos komisariatas 1
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto plėtros grupės „Darnu Group“ bendrovė „Salvinta“ baigė statyti naują Panevėžio policijos komisariatą su areštine.

Komisariatas pastatytas pagal viešosios ir privačios partnerystės projektą kartu su Policijos departamentu, pranešė grupė. 

„Mūsų patirtis dirbant su viešosios ir privačios partnerystės projektais rodo, kad šis modelis yra vienas efektyviausių būdų kurti modernią viešąją infrastruktūrą Lietuvoje“, – pranešime teigė „Darnu Group“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.

Statybas finansavo bankas „Luminor“, paskolinęs 10,6 mln. eurų. Bendra statybų kartu su pastato valdymu ir priežiūra 12 metų vertė – 28,7 mln. eurų. Pernai rudenį skelbta, kad projekto vertė siekia apie 21 mln. eurų. 

Pernai pavasarį Beržų gatvėje pradėtame statyti trijų aukštų 8,3 tūkst. kv. metrų ploto pastate įsikurs apie 500 darbuotojų iš 17 padalinių, jame įrengtos dvi šaudyklos, areštinė, greta – 300 automobilių aikštelės, šunų dresavimo aikštelė su voljerais.

Iki šiol Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas veikė keturiuose pastatuose, kurių bendras plotas siekia apie 16 tūkst. kv. metrų, dalis iš jų nuomojama. Persikėlus į naują pastatą metinės jo išlaikymo išlaidos turėtų sumažėti apie 290 tūkst. eurų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video