Top Baneris

„Darnu Group“ atvėrė naujo biuro duris Paupyje

2021 rugpjūčio 18 d.
darnu group paupys paupio turgus norbert tukaj
Norbert Tukaj nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ persikėlė į naują beveik 1500 kv. m ploto biurą savo valdomuose Paupio verslo namuose, tiesiai virš vilniečių jau pamėgto „Paupio turgaus“.

Paupio verslo namus sudaro penki pastatai, tačiau būtent šį, įsikūrusį „Paupio turgaus“ pastate, „Darnu Group“ pasirinko neatsitiktinai. Sprendimą būstinę perkelti į naujo, palei Vilnelę Senamiestyje vingiuojančio, rajono širdį nulėmė atmosfera ir patogi infrastruktūra su visomis darbuotojams kasdien reikalingomis paslaugomis ir pramogomis, užtikrinančiomis visavertį darbą ir gyvenimą.

 „Laukėme vietos biurui, kuri atitiktų mūsų darbuotojų poreikius, įmonės charakterį ir puoselėjamas vertybes bei įkvėptų naujoms idėjoms darbe, todėl save geriausiai įsivaizdavome „Paupio turgaus“ pastate, kur nuolat verda gyvenimas, žmonės bendrauja ir keičiasi idėjomis, o pastato architektūra ir interjeras įkvepia nestandartiniams sumanymams“, – sako „Darnu Group“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.

darnu group paupys paupio turgus norbert tukaj
darnu group paupys paupio turgus norbert tukaj interjeras biuras
darnu group paupys paupio turgus norbert tukaj interjeras biuras

Svarbiausi tikslai – darbuotojams palanki atmosfera ir atsakomybė aplinkai

Svarbiausias naujojo biuro tikslas – užtikrinti darbuotojų patogumą, suderinti ramų ir gyvybingą darbo ritmą, todėl jo erdvė atsakingai padalinta pagal paskirtis. Net 563 kv.m. atriumas bendrose erdvėse skleidžia natūralią šviesą, aplinką puošia itin gausiai žaliuojantys augalai, įrengti „kabantys“ balkonėliai darbuotojų diskusijoms su vaizdu į turguje verdantį gyvenimą. Darbo zonose vyrauja ramybė: čia įrengtas tylaus darbo kabinetas, izoliuoti telefoninių pokalbių kambarėliai, dalis erdvių turi išmanius stiklus, kuriuos galima užtamsinti susitikimams arba tylaus darbo periodui. Interjere dominuoja minimalistinis stilius, ramios spalvos, o erdvės įrengtos taip, kad aplinka padėtų koncentruotis darbui ir skatintų tvarumą.

„Naujas biuras – pirmiausia darbuotojams, todėl dar iki įsikeliant į naujus darbo namus, diskutuodavome, kaip užtikrinti maksimalų patogumą, gerą atmosferą, įkvepiančią aplinką. Į kūrybos procesą įtraukėme savo žmones, todėl tai, ką turime – mūsų visų bendro darbo rezultatas“, – sako S. Survilaitė-Mekionienė.

darnu group paupys paupio turgus norbert tukaj interjeras biuras
darnu group paupys paupio turgus norbert tukaj interjeras biuras
darnu group paupys paupio turgus norbert tukaj interjeras biuras

Anot „Darnu Group“ vadovės, įsikeliant į naują ofisą buvo užsibrėžtas tikslas siekti ir „less waste“ („mažiau eikvojimo“) gyvenimo būdo. „Siekiant mažinti atliekų kiekį, kai kuriuose kabinetuose apskritai nėra šiukšlių dėžių, perėjome prie atsakingo atliekų rūšiavimo, spausdinimo, geriame vandenį iš čiaupo, naudojame tik daugkartinius rankšluosčius, darbuotojams vietoje skintų gėlių dovanojame augalus vazonėliuose,  o visas biuras aprūpinamas tik žaliąja elektros energija“, – vardija „Darnu Group“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė ir sako, kad tai tik keletas sprendimų, pratinančių darbuotojus dažniau galvoti apie tvarumą ir mažinti eikvojimą.

Be to, įmonėje laikomasi filosofijos „kuo mažiau daiktų“. „Paupio turgaus“ erdvė labai gyvybinga, spalvinga, žalia, todėl savo biuro erdves siekėme įrengti minimalistiniu stiliumi, nesukurdami aplinkos su daugybe detalių, kurios, anot žmonių elgesį analizuojančių psichologų, sukuria poreikį žmonių galvose vartoti daugiau. Stengėmės, kad biure būtų tiek, kiek reikia“, – pasakoja S. Survilaitė-Mekionienė.

Minimalistinis stilius dominuoja ir svečių erdvėje: įrengti modernūs susitikimų kambariai bei salonas (angl. showroom), kuriame tarsi muziejuje subtilūs eksponatai kalba apie „Darnu Group“ įgyvendintus projektus ir įmonės vertybes. Jame – autentiškų XVIII a. Paupio smuklės plytų skulptūra, neformalus „Artagonisto“ simbolis – Teddy Bear, perdirbto betono fotelis, primenantis, kad medžiagas galima panaudoti dar kartą, ir kiti subtilūs simboliai, žymintys „Darnu Group“ istorijos momentus. Erdvė pritaikyta ne tik eksponatams, bet ir priimti svečius, organizuoti diskusijas, susitikimus – yra ištraukiami amfiteatriniai laiptai, saloną paverčiantys dar viena susitikimų ar kūrybinių idėjų įgyvendinimo vieta.

darnu group paupys paupio turgus norbert tukaj interjeras biuras
darnu group paupys paupio turgus norbert tukaj interjeras biuras

Biure įrengtose poilsio erdvėse – daugiau spalvų: namų jausmą kurianti virtuvė su vienu dideliu stalu, šalia esančioje poilsio zonoje – biblioteka, stalo futbolas ir tenisas bei speciali erdvė darbuotojams švęsti bendrus pasiekimus ar kolegų gimtadienius.

„Pagrindinė mūsų interjero mintis – šiuolaikiškas lietuviškumas ir artumas gamtai. Ją įgyvendinome subtiliai pasirinkdami mūsų kraštui būdingas tvarias medžiagas – ilgaamžį natūralų medį, akmenį, tekstilę ir spalvas. Norėdami gamtą dar labiau priartinti prie biuro, į vidines erdves įnešėme daug augalų, kurią papildo ir pilnai apželdintas atriumas“, – teigia „Darnu Group“ vadovė.

„Darnu Group“ biuro interjerą ir išplanavimą kūrė įmonės kolektyvas kartu su interjero studija „Minkšti namai“, „Paupio turgaus“ pastato interjero autoriai – architektūros studija „Plazma“.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video