Top Baneris

DAIKIN oro valytuvai, vaduojantys iš viruso gniaužtų

2021 vasario 18 d.
Foto 1
Pasidalykite straipsniu

UAB INDUSTEK, reaguodama į nūdienos aktualijas, Lietuvos gyventojams pristato moderniausius DAIKIN (Daikin Industries, Ltd., Japonija) mikroklimato valdymo sprendimus su STREAMER technologija, kurie efektyviai „rūpinasi“ sveikata!

Šiandien itin populiarūs įrenginiai savijautai ir sveikatai gerinti. DAIKIN oro valytuvų ir drėkintuvų efektyvumas kovoje su SARS-CoV-2 (virusas sukeliantis COVID-19) įrodytas DAIKIN ir Japonijos mokslininkų atliktu tyrimu. Remiantis šio tyrimo duomenimis, kelių valandų bėgyje DAIKIN oro valytuvai su užpatentuota STREAMER technologija pašalina 99,9% naujųjų koronavirusų, neskaitant kitų kenksmingų dalelių, bakterijų bei alergenų. Plačiau apie tyrimą galite skaityti čia.

image 2021 02 19 082905

„Lietuvos rinkoje siūlome tik patikrintus ir pasaulyje pripažintus produktus, todėl turime ir DAIKIN oro valytuvus bei kondicionierius, kuriuose įdiegta ši pažangi STREAMER technologija. Turėdamas daugiau nei 90 metų patirties oro kondicionavimo ir klimato valdymo srityje Daikin žino, kad idealiam klimatui reikia daugiau nei tik šildymo ir vėsinimo, todėl, be jokios abejonės, paviešinti mokslininkų tyrimų rezultatai džiugina. Iš kitos pusės – stebime Daikin oro valytuvų MC55W ir MCK55W augančius pardavimus Europoje,“ – pastebi Vaidas Ragaišis, INDUSTEK, UAB generalinis direktorius ir oficialus „Daikin Europe“ atstovas Lietuvoje.

DAIKIN oro valytuvai MC55W ir MCK55W su Ururu drėkinimo funkcija yra puikūs namų ir biuro patalpų oro valymo, gerinimo bei gryninimo įrenginiai. Naikina blogus kvapus, saugo nuo odos, nosies bei gerklės išsausėjimo. Patys įrenginiai pasižymi ypač galingu įsiurbimas ir tyliu veikimu, (tylos režimas – tik 19 dB(A), drėkinant – 25 dB(A)), kurių našumas siekia net 330 m³/h.

Foto 3

Gaivus ir tyras oras, kuriuo rūpinasi DAIKIN

Foto 4

Oro valytuvuose įdiegta STREAMER technologija stabiliai generuoja įgreitintų elektronų staigų srautą. Taip atsiranda dviguba galinga oro valymo sistema, grindžiama įgreitintų elektronų išmetimu į išorę, kur šie „sugaudo” kenksmingas daleles, išvalo orą nuo virusų, grybelinių ir kitų bakterijų. Be to, įgreitinti elektronai, jungdamiesi su oro komponentais, atlieka galingą oksidacinį kenksmingų dalelių ore ir ant filtrų skaidymą.

Foto 5
STREAMER technologija, INDUSTEK, UAB nuotrauka.

DAIKIN oro valytuvuose yra įdiegtas plazmos jonų generatorius, išmetantis aktyvius plazmos jonus į išorę, kur šie sugaudo virusus, bakterijas ir alergenus jonizacijos procesų metu.  Tuo tarpu URURU drėkinimo funkcija nuolat matuoja ir palaiko reikiamą patalpų drėgmę, kas apsaugo mūsų odą, nosiaryklę ir patalpas nuo išsausėjimo ir virusų.

DAIKIN oro valytuvų efektyvus veikimas grindžiamas ne tik STREAMER ir jonizavimo technologijomis, bet ir triguba filtrų sistema:

Foto 6
  • pirminiai filtrai-jutikliai ant oro angų lengvai ir greitai aptinka dulkes ir kvapus;
  • elektrostatiniai HEPA filtrai sugaudo 99% pačių smulkiausių kenksmingųjų dalelių, kurių dydis nuo 0,1 iki 2,5 μm;
  • oro srovės regeneravimo ir dezodoravimo filtrais galutinai užtikrinamas gaivus ir tyras oras.

DAIKIN, sukonstravęs galingą ir įvairiapusę mikroklimato gerinimo sistemą, nepamiršo pagalvoti apie dizainą ir optimalų prietaisų dydį, efektyvumą ir draugiškumą vartotojui. Nauja stilinga ir kompaktiška konstrukcija patenkins net įnoringų vartotojų lūkesčius. O sveikata pasirūpins japoniška DAIKIN technika, kuriai suteikiama net 24 mėnesių garantija!

Daugiau apie DAIKIN oro valytuvus ir drėkintuvus skaitykite čia.

Foto 7

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video