Top Baneris

„Daikin Altherma“ oro valytuvų efektyvumo testai prieš koronavirusą

2021 rugpjūčio 6 d.
uab industek daikin
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

INDUSTEK UAB, oficialus „Daikin Industries“ Ltd. atstovas Lietuvoje, dalinasi naujais DAIKIN atlikto tyrimo rezultatais. Pasaulyje žinoma Prancūzų laboratorija „Institut Pasteur de Lille“ savo testų metu patvirtino, kad naujieji Daikin Altherma oro valytuvai, naudojantys patentuotą „Streamer“ technologiją, eliminuoja virš 99.98% koronaviruso (HCoV-229E).

Siekdami tobulinti savo technologijų efektyvumą, Daikin patikėjo Prancūzijos laboratorijai „Institut Pasteur de Lille“ išbandyti jos oro valymo įrenginių asortimentą.

daikin siurbliai

Tyrimo metu virusai buvo švitinami naudojant Daikin Althema „Flash Streamer“ technologiją. Rezultatai parodė jog vos po 2.5 minučių, Daikin Altherma oro valytuvai pašalino daugiau nei 99.98% HCoV-229E ore esančio viruso – šis virusas iš tos pačios virusų šeimos, kaip SARS-CoV-2 koronavirusas, kuris tapo Covid-19 pandemijos priežastimi. Tyrimai taip pat pademonstravo, jog per tą patį laiką, Daikin oro valytuvai pašalina ir 99.93% H1N1 viruso, kuris sukelia gripą.

Minėti bandymai susiję tik su patentuota „Streamer“ technologija, kurią „Daikin“ diegia į kai kuriuos rinkoje žinomus ir dėl savo veiksmingumo vertinamus produktus, tokius kaip Daikin Oro valytuvai ir drėkintuvai bei oro kondicionierių „Perfera“ serija.

„Siūlome tik patikrintus ir pasaulyje pripažintus produktus Lietuvos rinkoje, todėl turime ir Daikin oro valytuvus bei kondicionierius, kuriuose įdiegta ši pažangi „Streamer“ technologija. Turėdamas daugiau nei 90 metų patirties oro kondicionavimo ir klimato valdymo srityje Daikin žino, kad idealiam klimatui reikia daugiau nei tik šildymo ir vėsinimo, todėl, be jokios abejonės, paviešinti mokslininkų tyrimų rezultatai džiugina. Iš kitos pusės – stebime Daikin oro valytuvų MC55W ir MCK55W augančius pardavimus Europoje,“ – pastebi Vaidas Ragaišis, „Industek“ UAB generalinis direktorius ir oficialus „Daikin Europe“ atstovas Lietuvoje.

daikin siurbliai

Apie „Streamer“ technologiją

2004 metais „Daikin“ sukurta „Streamer“ inovatyvi technologija atlieka kenksmingų medžiagų oksidacinį skaidymą, kuris yra žymiai didesnis nei tradicinės plazmos spinduliuotės. „Streamer“ išlydis yra plazmos išlydžio rūšis, pasižyminti naujoviška oro gryninimo technologija, kuri stabiliai generuoja įgreitintų elektronų staigų srautą. Taip atsiranda dviguba galinga oro valymo sistema, grindžiama plazmos jonų išmetimu į išorę, kur šie “sugaudo” kenksmingas daleles, išvalo orą nuo virusų, grybelinių ir kitų bakterijų.

Be to, didelį greitį turintys elektronai, jungdamiesi su oro komponentais, sudaro junginius pasižyminčius dar galingesniu oksidaciniu potencialu nepertraukiamai šalinant virusus, bakterijas, kvapus ir kitus patalpų oro teršalus, tokius kaip formaldehidas.

daikin siurbliai

„Daikin Industries“ Ltd. yra lyderiaujanti japonų tarptautinė šilumos siurblių ir oro kondicionierių gamybos bendrovė, teikianti išskirtinius gaminius ir sisteminius įrenginius visuose pasaulio regionuose. 1972 metai buvo įkurta dukterinė įmonė „Daikin Europe“ Belgijoje, kurios pažangios gamyklos gaminiai pelnė pirmaujančios novatoriškų įrenginių gamintojos vardą Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje.

„Industek“ UAB yra oficialus „Daikin Industries“ Ltd. atstovas Lietuvoje. Bendrovė sėkmingai veikia ir užtikrina aukščiausios kokybės mikroklimato sprendimus Lietuvos rinkoje virš 20 metų, siūlydama Daikin produkciją, kuri dėl nepriekaištingo veikimo ir aukštos kokybės pelnė Lietuvos žmonių pasitikėjimą ir pripažinimą.

Daugiau apie DAIKIN oro valytuvus ir drėkintuvus skaitykite čia.

7. Foto. Daikin 1140x150 9


PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video