Top Baneris

„Conres“ pradeda „Ukmergės pramonės parko“ I plėtros etapo statybas

2024 gegužės 27 d.
IMG 0531 scaled
Pasidalykite straipsniu

Generalinė rangos įmonė „Conres“ pradėjo „Ukmergės pramonės parko“ plėtros I etapo statybos darbus. Penktadienį, simbolinės laiko kapsulės įkasimu, pažymėta šio projekto pradžia. Naujose gamybinėse patalpose įsikurs viena iš grupės įmonių – „Stansefabrikken“. 

Įmonė, kuri valdo šešias įmones esančias ne tik Lietuvoje, bet ir Norvegijoje, praneša apie 5 600 kv. m statybos rangos sutartį su generalinės rangos įmone „Conres“. Šios investicijos Lietuvoje papildys jau esamą 25 000 kv. m. ploto „Ukmergės pramonės parką“ kurios sieks  10 mln. eurų ir prisidės prie vykdomo investicijų plano. Pirmojo etapo, A+ energinės klasės, pastato statybos darbus planuojama užbaigti 2024 metų pabaigoje, teigiama pranešime spaudai.

„Esame be galo laimingi galėdami pranešti apie dar vieną svarbų investicinį etapą Lietuvoje. Mūsų tikslas – sukurti ekologišką pramonės parką, todėl naujos gamybos patalpos atitiks BREEAM „Very Good“ standartą. Tai ne tik parodys mūsų įsipareigojimą tvariai gamybos praktikai, bet ir sustiprins mūsų konkurencingumą rinkoje. Matome milžinišką potencialą investuojant į automatizavimą bei gamybos ir aplinkosaugos efektyvumą. Vertiname „Conres“ komandos profesionalumą ir tikimės, kad šis projektas taps tvirtu pagrindu tolesniam bei sėkmingam bendradarbiavimui“, – teigia Ukmergės pramonės parko direktorius Olav Jegtvolden. 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video