Top Baneris

„Civinity“ Latvijoje sudarė 6 mln. eurų vertės valymo paslaugų sandorį

2021 rugpjūčio 25 d.
civinity solutions
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Pastatų priežiūros ir inžinerinių sprendimų grupės „Civinity“ antrinė įmonė „Civinity Solutions“ Latvijoje sudarė 6 mln. eurų vertės sandorį su „Rygos Rytų klinikine universitetine ligonine“ dėl jai priklausančių pastatų vidaus valymo darbų.

„Civinity Solutions“ Latvijoje ateinančius tris metus teiks valymo paslaugas visuose ligoninei priklausančiuose statiniuose, kurių bendras plotas siekia 150 tūkst. kv. metrų, pranešė „Civinity“. 

Bendrovė teigia, kad tai yra didžiausias viešasis pirkimas gydymo įstaigoms valyti Latvijoje. Paslaugos bus pradėtos teikti šių metų spalį. Jas teiks daugiau nei 200 „Civinity“ darbuotojų.

„Objektai yra sudėtingi, jiems keliami dideli švaros ir dezinfekcijos reikalavimai,“ – pranešime pastebi „Civinity“ grupės akcininkas ir generalinis direktorius Deividas Jacka.

„Rygos Rytų klinikinė universitetinė ligoninė“ yra didžiausia daugiafunkcė gydymo įstaiga Latvijoje.

„Civinity“ grupė vienija per 20 įmonių, kurios prižiūri 10 mln. kv. metrų gyvenamųjų namų ir komercinių pastatų. „Civinity“ dirba 1,5 tūkst. darbuotojų Lietuvoje, Latvijoje ir Didžiojoje Britanijoje. 

 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video