Top Baneris

„Civinity“ keičia valdomų įmonių pavadinimus bei prekės ženklus

2021 liepos 27 d.
civinity
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Viena didžiausių pastatų priežiūros ir inžinierinių sprendimų grupių Baltijos šalyse „Civinity“ keičia Lietuvoje, Latvijoje ir Didžiojoje Britanijoje valdomų įmonių pavadinimus bei prekės ženklus ir nuo šiol vadinsis vienu – „Civinity“ vardu. Įgyvendindama naująją „Civinity“ grupės prekių ženklų strategiją bendrovė taip pat pristato atsinaujinusį prekės ženklo identitetą bei internetines svetaines.

2005 metais įkurta „Civinity“ grupė per 15 intensyvios plėtros metų apjungė daugiau nei 20 bendrovių, teikiančių gyvenamųjų pastatų administravimo bei priežiūros, komercinių statinių priežiūros bei inžinerinių sprendimų paslaugas. Po jų įsigijimo didžioji dalis bendrovių išlaikė buvusius pavadinimus. Įgyvendindamos naująją „Civinity“ grupės prekių ženklų strategiją grupės įmonės Lietuvoje, Latvijoje ir Didžiojoje Britanijoje keičia valdomų įmonių pavadinimus bei prekės ženklus. Bendrovė skelbia, kad įmonių pavadinimai jau pakeisti, o per ateinančius pora mėnesių galutinai pasikeis ir prekių ženklai.

civinity 2

Daugiabučių administravimo ir priežiūros paslaugas teikiančios įmonės, tokios kaip „Senamiesčio ūkis“, „Vitės valdos“, „Būsto valda“ ir kitos nuo šiol bus ženklinamos „Civinity Namai“ prekės ženklu, o Latvijoje analogiškos paslaugos bus atpažįstamos „Civinity Mājas“ pavadinimu. Inžinerinių sprendimų projektavimo ir diegimo įmonė „Dizaja“ nuo šiol vadinsis „Civinity Engineering“, o Didžiojoje Britanijoje veikianti įmonė „Civinity Engineerinjg UK“. Komercinių ir visuomeninių statinių priežiūros paslaugas teikiančios įmonės išlaikys pernai pakeistą pavadinimą „Civinity Solutions“. Visa grupė, tarptautinėje ir nacionalinėse rinkose vadinsis vienu, bendru „Civinity“ vardu.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video