Top Baneris

„Civinity“ ir „Servico“ jungia daugiabučių administravimo verslą Vilniuje (1)

2021 rugpjūčio 2 d.
civinity lietuva
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Pastatų priežiūros bendrovės „Civinity“ ir „Servico“ planuoja sujungti gyvenamųjų pastatų administravimo bei priežiūros veiklą Vilniuje.

Bendrovės prašo Konkurencijos tarybos leidimo sandoriui, praneša „Civinity“. 

Pasak pranešimo, jungtinei įmonei priklausys „Civinity namai“ bei „Servico“, o bendras jų aptarnaujamų pastatų plotas sieks 1,2 mln. kv. metrų. Įmonių pavadinimai nesikeis.  

„Servico” vadovas Svajūnas Masla sako, kad ši rinka yra labai konkurencinga, ypač didmiesčiuose, tad jungtinė veikla bendrovėms leis pasiekti daugiau.

„Civinity“ jungia daugiau nei 20 įmonių, kurios prižiūri 10 mln. kv. metrų gyvenamųjų bei komercinių pastatų ir yra įdiegusios kelis tūkstančius inžinierinių sistemų Europos miestuose. 

„Servico“ Vilniaus regione teikia paslaugas daugiau kaip 250 daugiabučių bei 22 komercinių objektų, bendras aptarnaujamų pastatų plotas siekia 600 tūkst. kv. metrų. 

 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • Onute

    2021-11-04, 12:53  

    Vargšai Civinyti ,jeigu turėjote gerą vardą tai prarasite ,juk Servico tokia betvarkė ir baisus elgesys su administruojančiu namų gyventojais , tiesiog tragedija mokame pinigus ir nežinome už ką.O jau prisiskabinti neįmanoma uzslaptinti visi telefonai į Kremlių greičiau pateksi negu į Servico kuo toliau nuo ju

Rekomenduojami video