Top Baneris

„Cido“ arena perduota valdyti Panevėžio sporto centrui

2022 balandžio 22 d.
Koncertas Cido arenoje
Šarūno Mažeikos /BNS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Panevėžio miesto savivaldybės taryba pritarė „Cido“ areną patikėjimo teise perduoti valdyti Panevėžio sporto centrui.

„Šiemet liepos 3 d. baigsis tarp Panevėžio miesto savivaldybės administracijos ir UAB „Panevėžio arena“ dar 2007 m. pasirašyta koncesijos sutartis. Siekiant areną išnaudoti nekomercinėms sporto, kultūros ir pramoginėms veikloms, optimizuoti administravimo bei priežiūros kaštus, tikslinga areną ir visą jai priklausantį turtą patikėjimo teise perduoti Panevėžio sporto centrui“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Skaičiuojama, kad arenos valdymo sąnaudos per metus sieks iki 500 tūkst. Eur. Taip pat planuojama, kad Panevėžio sporto centras galėtų teikti mokamas paslaugas pagal Savivaldybės tarybos nustatytus mokamų paslaugų įkainius už arenos naudojimą.

Tačiau dar vasario mėnesį Panevėžio „Cido“ arenos vadovas Tomas Inčikas atviru laišku kreipėsi į Panevėžio miesto savivaldybę. Laiške buvo teigiama, kad savivaldybės svarstomas projektas dėl arenos ateities miestui ir jo gyventojams gali būti finansiškai ir kitaip nenaudingas, todėl labai prašoma į tai atkreipti dėmesį.

 „Koncesijos sutartis baigsis šią vasarą, todėl jau metus kalbamės su savivaldybe dėl jos pratęsimo. Siūlome rasti efektyviausią ir finansiškai naudingiausią sprendimą, bet matome, kad miesto atstovai nori rinktis kitą variantą – perduoti areną valdyti Panevėžio sporto centrui ir kurti viską iš naujo, bet be patirties, kas mokesčių mokėtojams atsieis brangiau. Tikime, kad arenos valdymas turėtų būti atiduotas profesionalams – ar tai būtume mes, ar kuri kita renginius bei arenų valdymą išmananti įmonė“, – pridūrė T. Inčikas.

Atvirame laiške savivaldybei T. Inčikas baiminosi, jog naujasis savivaldybės „Cido“ arenos ateities projektas miestui gali neapsimokėti įvairiomis prasmėmis.

2008 metais atidarytos „Cido“ arenos statybos ir veikla buvo grindžiama 15 metų trukmės koncesijos sutartimi tarp Panevėžio savivaldybės ir privataus koncesininko – T. Inčiko vadovaujamos įmonės UAB „Panevėžio arena“.

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video