Top Baneris

Buvusioje Žalgirio stadiono teritorijoje pradedamos viešbučio statybos

2016 rugpjūčio 20 d.
„Hanner“ vizual.
„Hanner“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „Hanner“ gavo leidimą viešbučio statybai ir pradeda įgyvendinti pirmąjį projektą buvusioje Žalgirio stadiono teritorijoje. Į viešbučio statybas bus investuota 20 mln. eurų. Planuojama, kad 8 tūkst. kvadratinių metrų ploto viešbutis, kuriame bus įrengta 200 kambarių, bus užbaigtas 2018 metų pirmąjį pusmetį.

Viešbutyje įsikurs restoranas, konferencijų salės bei baras su terasa, kurioje viešbučio svečiams atsivers Gedimino pilies panorama. Viešbučio projektą parengė architektas Gintautas Natkevičius.

„Šis viešbutis yra statomas greta būsimo Kongresų centro, o Katedros aikštę pėsčiomis galima pasiekti vos per kelias minutes. Geroje lokacijoje esantis viešbutis patenkins ne tik Kongresų centro poreikius bet ir didėjančius į Vilnių atvykstančių verslo atstovų, turistų ir miesto svečių lūkesčius“, – sakė AB „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Per artimiausius du mėnesius „Hanner“ taip pat planuoja užbaigti derybas su tarptautiniu viešbučių tinklu ir pasirašyti frančizės sutartį.

2015 metais „Hanner“ įsigijo beveik 8 hektarų teritoriją centrinėje miesto dalyje, kurioje numatyta verslo centrų bei gyvenamųjų namų statyba. Bendrovės investicijos į šią teritoriją sieks 200 mln. eurų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video