Top Baneris

Buvusioje alaus daryklos teritorijoje Klaipėdoje – startuolių traukos centras

2023 sausio 13 d.
Tech Zity Klaipeda projekto vizualizacijos 6 scaled 1
Pasidalykite straipsniu

Klaipėdos miesto centre esančioje rekonstruotoje alaus darykloje „Švyturys (Bangų g. 2) 2024 metų pradžioje planuojama atidaryti modernų daugiafunkcį startuolių traukos centrą „Tech Zity Klaipėda“. Šio objekto statybą leidžiantis dokumentas jau yra gautas, skelbiama savivaldybės pranešime spaudai.  

Projekto autoriai – „Nebrau“, „A2SM“ studijos, statytojas – „Techfabrikas“.

Klaipėdoje kuriamas inovatyvus darbo ir gyvenimo modelis, pritaikytas startuolių bendruomenės, vietos gyventojų bei miesto svečių poreikiams.
„Tech Zity Klaipėda“ vystomoje infrastruktūroje,  15 tūkst. kv. m ploto erdvėje, numatyta įkurti šiuolaikiškas bendradarbystės (co-working) ir gyvenimo (co-living) erdves, taip pat – vietas laiko praleidimui su kolegomis, draugais, svečiais ar bendruomene, renginių, sporto sales bei kavines/restoranus.

Tikimasi, kad geografiškai patrauklioje senamiesčio vietoje įsikūrusį „Tech Zity Klaipėda“ suras ir pamėgs naują gyvenimo būdą prisijaukinę žmonės – tie, kuriems nėra svarbu prisirišti prie gyvenamosios ar darbo vietos, kurių darbui labiausiai reikia spartaus interneto, o kita (maitinimas, nakvynė ir kt.) yra įskaičiuota arba numatyta teikti vietoje.

„Nuoširdžiai linkiu investuotojams, šio projekto vystytojams gerą tempą, energiją nukreipti konkretiems projekto darbams vykdyti ir lauksime, kada „Tech Zity Klaipėda“ taps miesto infrastruktūros dalimi. Tikiuosi, kad tai neužtruks“, – linkėjo Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Pasaulyje per pastaruosius kelerius metus išpopuliarėjusios erdvės, kurias darbui ir gyvenimui dažniausiai renkasi kosmopolitiškas, nuotoliniu būdu dirbantis jaunimas, Klaipėdos mieste jau nebėra naujiena. Pirmoji tokia bendradarbystės erdvė prieš kelerius metus įsikūrė Liepų gatvėje esančiame „Light House“.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video