Top Baneris

Buto interjeras atsižvelgiant į charakterio savybes

2016 rugsėjo 14 d.
Pasidalykite straipsniu

Iš pradžių naujo buto paieškos ar naujo buto nuoma gali skambėti labai smagiai, tačiau įpusėjus paieškoms pradedame suprasti, kad iš tiesų tai yra be galo varginantis procesas. Tinkamas rajonas, ramūs kaimynai, geras buto suplanavimas, kokybiškai pastatytas namas, nebrangus šildymas, o ką jau kalbėti apie patį buto įrengimą.

Ruošiantis įsigyti butą, net menkiausia smulkmena yra be galo svarbi. Ne be reikalo paminėjome ir buto įrengimą. Interjeras –  ne tik būsto šeimininko asmenybės išraiška, bet taip pat ir tam tikra silpnybių kompensacija. Ką turime omenyje? Nesvarbu, naują butą nusprendėte įsirengti patys ar patikėti tai savo darbą išmanančiam profesionalui –  dizaineriui, jūsų namų dizainas privalo atitikti jūsų asmenines charakterio savybes / būdą.

Ne paslaptis: visi mes esame skirtingi, taigi, kaip žinoti, kokio dizaino namuose reikia būtent mums? Kaip jau žinoma, yra išskiriamos kelios žmonių charakterių grupės / tipai: sangvininkai, flegmatikai, cholerikai, melancholikai. Ir kiekvienai, šiai skirtingai charakterių grupei, galima bent jau maždaug nusakyti, koks būsto interjeras labiausiai tiktų ir patiktų.

Pirmosios grupės temperamento savininkams, kitaip sangvininkams, idealus variantas yra itin jaukus, šviesus, ryškių spalvų bei turintis didelę erdvę butas, kuriame niekada netrūktų „oro“. Kitaip sakant, šio tipo žmonėms būsto įrengimas yra labai ypatingas procesas, kadangi jau ir pats žmogaus būdas – nuolatinis pasitikėjimas savimi, gyvenimas kupinas daugybės džiaugsmo akimirkų, komunikabilumas ir aplinkinių toleravimas pasako gana daug. Šiame aprašyme matote save? Nebijokite savo namų sienų nudažyti gaiviomis, ryškiomis spalvomis, tokiomis kaip oranžinė, geltona, žalsva, mėlyna ir panašiai.

Taip pat labai svarbu ir paminėti faktą, jog daugybės baldų jums tikrai nereikės. Pasirinkite keletą būtiniausių daiktų ir jausitės tarytum gyvendami svajonių erdvėje. Pernelyg perkrautas butas tik apsunkins ir nesuteiks jokio malonumo. Žinoma, nepamirškime ir labai įdomaus fakto. Daug veidrodžių! Tai padės praplėsti jūsų taip mylimą erdvę, o ir iš dizaino pusės namai atrodys dar moderniau.

Flegmatikai – žmonės, kuriems reikia visiškos ramybės ir kurią jiems gali suteikti itin patogus namų dizainas –namų erdvė. Svarbiausias faktas – prabangiais, dar geriau paveldėtais baldais apstatytas butas, flegmatikui suteiks didžiausio džiaugsmo ir ramybės. Taip pat flegmatiko namuose galima aptikti labai daug įvairiausių menkniekių, kurie gali neturėti jokios reikšmės, tačiau jie taip pat bus antikvaras.

Pradedate įžvelgti save? Puiku. Mūsų patarimas jums – pasirinkti klasikinį stilių bei kambarius apstatyti itin patogiais ir gražiais, ilgaamžiais baldais, pagamintais iš ekologiško pluošto. Pamatysite, tokio tipo interjeras atrodys itin subtiliai, o ir gyventi bus gera bei jauku.

Buto nuoma

Cholerikai – žmonės, kuriems itin svarbu namų dizainą paversti didele, laisvai judėti ir išsireikšti leidžiančia erdve. Jeigu jau seniai žinote, ar tik neseniai supratote, kad būtent toks esate ir jūs, mūsų patarimas būtų rinktis paprastas, griežtas interjero ir baldų formas, taip pat ir didelės kvadratūros butą. Moderniai, chaotiškai bei netgi egzotiškai įrengti namai suteiks tik dar daugiau laisvės judėti pirmyn. Dideli, miesto centre įkurti butai – idealus sprendimas.

Melancholikai – šią charakterio / buto savybę turintys žmonės, tiesiog privalo susikurti romantišką, jaukią itin šiltą bei ramią namų erdvę, kurios atmosfera leistų visiškai atsipalaiduoti. Taip pat labai svarbu, kad tokios asmenybės namai būtų įrengti atsižvelgiant į klasikos bei modernistinio stiliaus laikotarpius, kurie suteiktų visišką komfortą bei sukurtų idealią harmoniją.

Nors vieną iš paminėtųjų charakterio tipų galite pritaikyti ir sau? Labai gerai, nes, pažinę save, galėsite lengvai ir greitai sukurti sau patinkantį būsto interjerą, kuris nustebins ne tik jus, bet ir aplinkinius.

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video