Top Baneris

Lietuviai nebenori vargti įsirengdami būstą: įsigyja su visa apdaila

2019 vasario 26 d.
Butai su visa apdaila
„Eikos“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

 2018 m. „Eika“ pardavė 91 visiškai įrengtus butus, palyginti 2017-aisiais buvo parduoti 51 toks butas. Pardavimų portfelyje jų dalis išaugo nuo 15 proc. (nuo 332 butų 2017m.) iki 26 proc. (nuo 353 butų 2018 m.). nuo visų parduotų butų. Tai jau antrus metus iš eilės pastebima tendencija, kai klientai vis drąsiau atsisako dalies įsikūrimo rūpesčių ir juos patiki profesionalams.

Pasak „Eikos“ plėtros direktoriaus Martyno Žibūdos, matydami naujas tendencijas dar 2017 m. priėmė rinkai ne visiškai būdingą sprendimą – po vieną namą dviejuose projektuose parduoti tik su standartizuota apdaila. Iš viso per 2018 m. rinkai pasiūlyti 74 tokie butai, iš kurių per tuos pačius metus parduota beveik pusė.

„Vertindami šią augančią paklausą rinkai ir toliau siūlysime butus su „Eika“ apdaila, planuojame pavasario viduryje naujai statome name projekte „Eika namai Pilaitėje“ pasiūlyti dar 47 tokius butus“, – planus atskleidžia M. Žibūda.

Šiuo metu „Eika“ klientai turi 4 pasirinkimus: jie gali įsigyti butus su daline apdaila, išsirinkti butą su standartine kelių variacijų „Eika“ apdaila, taip pat užsisakyti individualios apdailos paslaugą arba įsigyti visiškai įrengtus ekspozicinius butus, kurie parduodami su visais baldais, interjero aksesuarais ar net stalo įrankiais.

„Pastebėjome, kad būstą su visa apdaila dažniausiai įsigyja jauni, būsto paskola besinaudojantys gyventojai, nes tokiu atveju santaupų reikia dvigubai mažiau nei visą apdailą įsirengiant pačiam. Be to, vienu metu įrengdami keliasdešimt butų, pasiekiame patrauklią pilnos apdailos kainą, kuri prasideda nuo 250 Eur/kv. m, įskaitant virtuvės baldus bei buitinę techniką“, – teigia „Eikos“ atstovas.

Įsigydami įrengtą būstą naujakuriai gauna ne tik palankesnę finansavimo schemą, bet ir deklaruojamą darbų kokybę ir garantijas, sutartus apibrėžtus įrengimo terminus, profesionalias interjero dizainerio paslaugas, taupo savo laiką, kuris neretai virsta ir pinigine išraiška.

„Tikime, kad susiformavusi tradicija ir taupymo suvokimas įsirengiant būstą patiems po truputį Lietuvoje keičiasi, pasveriant visus kriterijus – ne tik konkrečią pinigų sumą, kurią galima sutaupyti“, – teigia M. Žibūda.

„Eikos“ inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video