Būsto šiltinimas: kaip neprarasti naudingojo ploto?

Būsto šiltinimas: kaip neprarasti naudingojo ploto?

Poliizocianuratas – tai izoliacinė medžiaga, pasižyminti itin mažu šilumos laidumo koeficientu (λD = 0,023 W/mK). Todėl sukuriama labai efektyvi šilumos izoliacija, kurios reikia iki dviejų kartų plonesnės, palyginti su kitomis izoliacinėmis medžiagomis. Aliuminio folijos sluoksnis veikia kaip garų barjeras, todėl konstrukcija tampa ypač sandari. Taip pat kelios statybos fazės gali būti pakeistos vienu įrengimu.

FINNFOAM šilumos izoliacijos plokštes FF-PIR galima naudoti įrengiant plokščiuosius ir šlaitinius stogus, jomis izoliuojamos sienos iš vidaus ir išorės, įrengiama karkasinių ir trisluoksnio mūro sienų izoliacija.

„Pagrindinės medžiagos ypatybės kalba pačios už save: labai aukštas šilumos izoliacijos koeficientas, du kartus mažesnis reikiamas izoliacinio sluoksnio storis, atsparumas vandens garams, ilgaamžiškumas ir lengvumas. Taip pat svarbu pabrėžti, kad šias šilumines plokštes paprasta montuoti, jos neišskiria sveikatai pavojingų dalelių ar dujų. Ir, žinoma, suteikia galimybę šiltinant patalpas iš vidaus nemažinti jų ploto. Turbūt tai vienas svarbiausių aspektų. Juk visuomet norisi namuose turėti kuo daugiau vietos, gyventi kuo komfortiškiau“, – medžiagos privalumus atskleidė FINNFOAM atstovas E. Sutkus.

Būsto šiltinimas – puikus sprendimas norint pagerinti patalpų energijos naudojimo efektyvumą. Pasirinkus profesionalius šiltinimo specialistus, efektyvumą garantuojančias medžiagas ir kokybiškai užbaigus darbus bus galima džiaugtis šiluma namuose bei mažesnėmis sąskaitomis už šildymą.

 

Temos: Finnfoam, Konstrukcijos, Renovacija, Šiltinimas, Šilumos izoliacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

Susiję straipsniai
Susiję straipsniai