Top Baneris

Būsto erdvių atskyrimas į zonas pasitelkus skirtingas spalvas

2021 lapkričio 26 d.
sadolin
SADOLIN nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Padaryti savo namus daugiafunkciais kartu įnešant gryno oro gūsį nebūtinai yra labai sudėtinga. Paprasčiausiai naudokite „Sadolin“ 2022 metų spalvą „Bright Skies™“ ir jos papildomas spalvas skirtingoms atviros erdvės zonoms atskirti. Štai keturios lengvai įgyvendinamos idėjos.

Nepriklausomai nuo atviros erdvės dydžio, jos suskirstymas į atskiras zonas gali padėti efektyviau dirbti, ypač jei ji atlieka kelis vaidmenis, pavyzdžiui, svetainės, darbo vietos ir žaidimų zonos. Dažai yra puikus būdas tai pasiekti, nes skirtingų spalvų naudojimas skirtingose srityse gali išskirti erdvę net nenaudojant sienų. 

„Sadolin“ 2022 metų spalva „Bright Skies™“ ir jos paletės – tai puikūs paruošti spalvų deriniai, kad būtų lengva skirstyti į zonas. Kaip naudosite šiuos derinius, priklausys nuo jums reikalingų zonų, bet „Bright Skies™“ ir jos spalvos gali veikti kartu įvairiais būdais, kad bet kuri atvira erdvė atrodytų daugiafunkciškesnė ir naujesnė.

Štai keturi paprasti būdai, kaip skirstyti į zonas naudojant „Sadolin“ 2022 metų spalvą „Bright Skies™“. Norėdami gauti daugiau idėjų peržiūrėkite vaizdo įrašą.

1. Nusidažykite sau namų biurą

Jei poilsio erdvė, tokia kaip poilsio kambarys ar miegamasis, yra vienintelė vieta, kur galima statyti rašomąjį stalą ir kėdę, pasirinkite kambario foną, kuris tiktų bet kokiai jūsų veiklai. Čia WORKSHOP paletės tonai suteikia šilumos, o lubos, nudažytos „Bright Skies™“, sukuria gaivos, erdvės ir ryšio su gamta įspūdį. 

Kurios spalvos? 

D3.32.55
Bright Skies™
E4.22.49

2. Paskirstykite erdvę namų darbams ir žaidimams

Dulux Colour Futures Colour of the Year 2022 The Workshop Colours HomeOffice Inspiration Global 51

Kai erdvė turi dvi paskirtis, pavyzdžiui, šis vaiko kambarys, padalyti ją skirtingomis spalvomis yra protingas sprendimas. „Bright Skies™“ yra itin tinkamas atspalvis protinei veiklai ir susikaupimui, o derantis prislopintos garstyčių spalvos tonas puikiai tinka žaidimams. Ryškios spalvos skiriamoji linija yra papildomas akcentas. 

Kurios spalvos? 

F9.20.70
G4.40.80Bright Skies™

3. Išryškinkite objektą

Dulux Colour Futures Colour of the Year 2022 The Workshop Colours LivingRoom Inspiration Global 62P

Išskirkite didesnį patalpos plotą spalva, pavyzdžiui, šį tarpiniame aukšte įrengtą biurą. Vieno atspalvio naudojimas erdvei apibrėžti padeda atskirti darbą nuo poilsio, o „Bright Skies™“ yra puikus šviesus erdvinis atspalvis, skirtas koncentracijai padidinti. Likusi patalpos dalis, nudažyta švelniais blyškiai rausvos ir prislopintos garstyčių spalvų atspalviais, tampa puikia erdve atsipalaiduoti po užimtos dienos darbų. 

Kurios spalvos? 

Bright Skies™
F6.55.54
B6.05.73
F9.20.70

4. Sujunkite kambarius spalvomis

Dulux Colour Futures Colour of the Year 2022 The Workshop Colours Kitchen Inspiration Global 21

Jei gretimos patalpos iš dalies padalytos, dažai gali padėti sujungti abi sritis. „Bright Skies™“ ratas atkartoja kitų sienų spalvą ir perkelia erdvės bei dangaus pojūtį iš biuro į koridorių. 

Kurios spalvos?

Bright Skies™
E4.22.49

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video