Top Baneris

Bus svarstomas Vilniaus koncertų ir sporto rūmų rekonstrukcijos projektas

2015 gegužės 26 d.
Pasidalykite straipsniu

Trečiadienį (gegužės 27 d.) nuo 10.00 val. sostinės savivaldybės Tarybos posėdžių salėje vyks planuojamų rekonstruoti Vilniaus koncertų ir sporto rūmų projekto pristatymas. Susitikimo metu bus galima susipažinti su projektu, dalyvauti diskusijoje, užduoti rūpimus klausimus, teikti pasiūlymus.

Planuojama, kad Vilniaus koncertų ir sporto rūmai ateityje taps nauju tarptautinio lygio konferencijų centru. Projekto vertė – 19,7 mln. eurų.

Rekonstruotame objekte numatoma organizuoti tiek dideles tarptautines konferencijas ir kongresus, tiek įvairius vietinius renginius. Be pagrindinės – konferencijų ir kongresų organizavimo veiklos, numatyta nuomoti administracines patalpas. Taip pat – organizuoti kultūrinius renginius, festivalius, koncertus.

Šiai papildomai veiklai planuojama įsigyti kultūriniams renginiams, koncertams reikalingą infrastruktūrą ir reikiamą įrangą.

Vilniaus koncertų ir sporto rūmų projekto autoriai – Eduardas Chlomauskas, Jonas Kriukelis, Zigmantas Liandzbergis. 2006 metais pastatas įtrauktas į Kultūros vertybių registrą.

Vilniaus savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video