Top Baneris

Bus atnaujintas pakabinamas tiltas per Šventosios upę

2017 spalio 11 d.
Pakabinamas tiltas
Palangos savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Šventojoje remontuojamas pakabinamas tiltas per Šventosios upę. Jei orai nesutrukdys, vadinamąjį beždžionių tiltą žadama atnaujinti iki lapkričio 1 dienos.

Paskutinį kartą vadinamasis beždžionių tiltas kapitaliai remontuotas buvo 2011 metais. Šiuo metu atliekamo remonto metu bus pakeista visa medinė tilto dalis, taip pat – jungiamoji metalinė dalis bei du tiltą laikantys lynai.

Kol vyksta tilto remonto darbai, Šventosios gyventojai ir svečiai į kitą Šventosios upės pusę patenka aplinkiniais keliais, tačiau dėl susidariusio lanksto kelias pailgėja nedaug – maždaug 100 metrų.

Pakabinamas tiltas per Šventosios upę yra vienas iš kurorto svečių traukos objektų. Daugeliui jis ne tik užtikrina patogų susisiekimą, bet ir yra tapęs savotiška atrakcija. Kai kurie poilsiautojai mėgsta pakabinamą tiltą išsiūbuoti ar net šokinėti nuo jo į upę. Tačiau tokios nustatytoms taisyklėms prieštaraujančios pramogos, kenkia tiltui: būtent dėl neleistinų pramogų tiltą laikančius lynus tenka keisti gerokai dažniau nei medinę tilto dalį. Tilto lynai keičiami kas dvejus ar trejus metus. O štai medinės tilto dalys atlaiko gerokai ilgiau – jas pakeisti reikia maždaug kas septynerius metus.

Palangos savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video