Top Baneris

BORGA augina plieninių angarų rinkos dalį Baltijos šalyse

2021 liepos 21 d.
uab borgalita
BORGA nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Inovacijos ir paprastumas  šie bruožai per penkis dešimtmečius nuo kompanijos BORGA įkūrimo įtvirtino ją kaip vieną iš tiekimo lyderių pramoninių pastatų rinkoje. Šiandien BORGA GROUP įmonės projektuoja ir gamina plieninius statinius ir statybinius komponentus Švedijoje, Lenkijoje ir Lietuvoje, o pardavimo veiklą vykdo dešimtyje šalių.

2020-ieji įmonių grupei BORGA GROUP, veikiančiai statybų sektoriuje Skandinavijoje, Baltijos šalyse ir Vidurio Europoje, buvo itin sėkmingi. 2020 m. BORGA pastatė net 226 pastatus 12-oje šalių. Konsoliduotas organizacijos pelnas pernai siekė 2,5 mln. Eur, parduota produkcijos už 60,2 mln. Eur. Pozityvios nuotaikos tęsiasi ir įpusėjus 2021-iesiems.

Pirmasis karantinas nekilnojamojo turto rinkoje sukėlė šoką, pasireiškusį laukimu, o praėjusių metų vasaros pabaigoje sektorius atsigavo, pirkimo sandoriai suaktyvėjo. „Mes einame kartu su rinka – mūsų užsakymo krepšelis auga ženkliai. Plieninių pastatų verslo dalis išaugo daugiausia, tačiau nedaug atsiliko ir stogų dangos“, – vardija Saulius Mačiuolis, įmonės BORGA padalinio Lietuvoje (UAB „Borgalita“) direktorius.

uab borgalita
uab borgalita
BORGA nuotr.

Įmonės BORGA kuriami standartizuoti angarai lengvai pritaikomi klientų, veikiančių skirtingose srityse, poreikiams. BORGA siūlo sprendimus, tinkančius pramoniniams, komerciniams, žemės ūkio, sporto ir jojimo pastatams.

„Šiuo metu statome pramoninius A+ energinės klasės pastatus, o keli naujai projektuojami industriniai pastatai jau atitinka ir A++ klasę. Mūsų projektuojami ir parduodami gaminiai atitinka užsakovų keliamus reikalavimus. Taip pat investuojame į darbuotojų kultūrą ir sėkmingą darbo organizavimą, kad klientai gautų pačias geriausias paslaugas“, – pabrėžia įmonės vadovas. UAB „Borgalita“, atsakinga už grupės BORGA verslo plėtrą Baltijos šalyse, šiuo metu jau turi įgyvendintų projektų Latvijoje, o artimiausiu metu planuoja plėstis ir į Estiją.

uab borgalita
uab borgalita
BORGA nuotr.

„Nuo šio pavasario ne tik mūsų verslui, bet ir visai Lietuvai, visai Europai įtaką daro popandeminė atsigavimo banga. Nors tiesa, kad tiekimo grandinės labai sutrūkinėjusios, tačiau ir paklausa nepaprastai pakilusi, – sako įmonės vadovas. – Organizacijai reikia greitai persiorientuoti, adaptuotis prie esamų sąlygų. Smarkiai išaugus paklausai, mums vis dar sekasi išlaikyti tą pačią paslaugų kokybę.“

Žinoma, statybų versle esama tam tikrų rizikų dėl projektų ilgalaikiškumo. Daug priklauso nuo to, kaip rangovams pavyksta įvertinti kaštus. „Jei sutartis su užsakovu pasirašoma šiandien, užduotis bus įgyvendinama ir kaštai patiriami anksčiausiai po trijų mėnesių. Pastarųjų trijų mėnesių patirtis rodo, kad per tokį laikotarpį įvyksta labai daug ir labai ženklių pasikeitimų rinkoje – kad ir perpus pabrangęs plienas ar daugybė kitų prekių. Bet šiandien su tuo sėkmingai tvarkomės“, – įžvalgomis dalijasi UAB „Borgalita“ direktorius.

borga


PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video